Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Igen, Kicsit máshogy nézett ki a verda a talin, de így sem rossz :)

Láttál valahol? Csak mert én nem emléxem... :)

De igazad van, a talin még másképp nézett ki a gép, azóta vissza lett "építve" gyári állapotra, mert ugye a tuningos autót nem igazán akarják megvenni... B)

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk a kérdés jogos, mert az itineren végig mögöttünk jöttetek. :)

Én láttalak csak....a tükörből.... :)

NA azért ez nem igazán fedi a valóságot, :omg: mert voltatok Ti is mögöttünk, nem is egyszer... B)

De itt a kérdés az volt, hogy a tali óta láttot-e valahol... :o

Link to comment
Megosztás:

Láttál valahol? Csak mert én nem emléxem... :)

De igazad van, a talin még másképp nézett ki a gép, azóta vissza lett "építve" gyári állapotra, mert ugye a tuningos autót nem igazán akarják megvenni... B)

A tali óta nem láttalak sehol de láttam az autót a használtautó.hu oldalán:)

Link to comment
Megosztás:

Sokan voltunk... :lol:

NA igen... elég sokan... ( Udi, Gepárd, Wolfi, JOhnny, Tomi, Demó & Barátja[sajnos a nevét nem tom], Speed, Mulder, Pé & Móni, Endyka, Paja, Berlina, Morgó, jah, meg én...:lol:) asszem ennyien, ha valakit kihagytam, akkor BOCSI :unsure:

én most jöttem el, de Pé, még most kezdett el szerelni... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

NA igen... elég sokan... ( Udi, Gepárd, Wolfi, JOhnny, Tomi, Demó & Barátja[sajnos a nevét nem tom], Speed, Mulder, Pé & Móni, Endyka, Paja, Morgó, jah, meg én...:lol:) asszem ennyien, ha valakit kihagytam, akkor BOCSI :unsure:

én most jöttem el, de Pé, még most kezdett el szerelni... :wacko:

Most mentek el az előbb! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok skacok!Ma találtam rá erre az oldalra,be is regisztráltam,remélem bevesztek a csapatba.Hol lesz legközelebb találkozótok?

Helló!

Minden pénteken este Kecskeméten, a régi Centrum parkolóban szoktunk találkozni, vagyis mostanában már inkább a piacnál, az El Bandi büfénél. :unsure:

Látom kalocsai vagy, de azért néha csak el tudsz jönni errefelé is :wacko:

Másik nagyobb OPEL Találkozó jövő7 végén lesz Abádszalókon... Lásd fent az oldal tetején a bannert :lol:

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Minden pénteken este Kecskeméten, a régi Centrum parkolóban szoktunk találkozni, vagyis mostanában már inkább a piacnál, az El Bandi büfénél. :unsure:

Látom kalocsai vagy, de azért néha csak el tudsz jönni errefelé is :wacko:

Másik nagyobb OPEL Találkozó jövő7 végén lesz Abádszalókon... Lásd fent az oldal tetején a bannert :lol:

Köszi az infót,szoktam járni Kecsón,vannak ott rokonok is.Utoljára a lőtérnél voltam egy autós ügyességin,de épphogycsak lemaradtam a dobogóról.Szeretnék majd eljutni hozzátok,előtte majd még dumálunk.Jó éjszakát!

Link to comment
Megosztás:

III. Blitz Weekend - 2007. aug. 24-26 - Abádszalók

1. Tomi péntek reggel

2. Speedy Gonzales - szombat reggel - bizonytalan

3.

.

.

.

Attól függ, hogy milyen stádiumban lesz az autóm eladása.

Szombaton a srác azt mondta, hogy kell neki, így holnap indítjuk a folyamatot.

Link to comment
Megosztás:

paja: Skacok , péntek este sütögetünk valamit Abádszalókon ?

Tárcsa vagy grill legyen?

Hátha megint meg szólnak.....

persze kellene a tárcsa, a palack nálam van és viszem

Látom az idézés nem az erősséged! :unsure: :wacko: :lol:

Pedig nagyon nem bonyolult! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.