Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Bakker nem tudok aludni az idegtol.

Tegnap este utolso esemenyekent, 11 kor szedtem ki Reni a Hollobol a nagyon fajin metros bulibol.

Megitattak a szerencsetlent ugy, hogy a laban nem birt menni.

Ugy kellett kezben kihozni.

1 korul mar agyba is tudtam dugni.

Szoval kerdeses hogy mi lesz reggel, de ha nem birok bele eletet varazsolni akkor viszem anyamat.

Link to comment
Megosztás:

Bakker nem tudok aludni az idegtol.

Tegnap este utolso esemenyekent, 11 kor szedtem ki Reni a Hollobol a nagyon fajin metros bulibol.

Megitattak a szerencsetlent ugy, hogy a laban nem birt menni.

Ugy kellett kezben kihozni.

1 korul mar agyba is tudtam dugni.

Szoval kerdeses hogy mi lesz reggel, de ha nem birok bele eletet varazsolni akkor viszem anyamat.

Bakker... :lol:

Fajin kollegák, direkt leitatták.... :lol:

De ne idegeskedj, be tud állni a Móni is a beléptetéshez segíteni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Srácok, nagyon köszönjük mindenkinek a tegnapi teljesítményét, nélkületek nem ment volta ilyen flottul a dolog.

Érezhető volt, hogy néha kevesen vagyunk, de látszik a csapaton, hogy jó társaság, és megoldja a problémákat.

Elnézést ha néha kiabáltunk, és idegesek voltunk, de ez velejárója egy ilyen nagyszabású bulinak.

Mégegyszer köszi a türelmet, hozzállást, és kitartást, nagyot alkotott a csapat!

Link to comment
Megosztás:

Hali .

Annak a néhány Fiestá-snak aki kint volt tetszett a találkozó , az egyik beülhetett az etanolos versenyautóba súlyfölöslegnek és baromira élvezte ! Ők legközelebb is eljönnek , és hoznak magukkal még egy embert . :lol:

Én is jól éreztem magam , a család is élvezte a kőrözést a pályán . A karom jól leégett meg a fülem , a képem megúszta Kösz a sapkát Csabi .

Legközelebb is jövök .

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.