Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán Chat:


rtomi

Recommended Posts

Köszönöm szépen a tanácsokat,én is azt gondolom,hogy még egy P2 beszerzése lenne célravezető,hogy 1 legalább elkészüljön egyszer!

Üdv. P.Peti

Van egy javaslatom !!! :) ,, Közlekedési múzeum. Oda mész és szólsz, hogy a kiállított P2 -ért jöttél. :D Csak az a baj azon is vannak idegen cuccok. Vagyis nem a kornak megfelelő Lámpák. és a lökhárítója is a fiatalabbról való. <_< . De attól még szép--....

Link to comment
Megosztás:

Képek ? beszámoló ? :D Sajnos mégsem tudtam menni <_<

Szia!! Képek lesznek a tegnapi buliról természetesen. Majd közlöm a helyét. Pénteken meg megyek az Oldira. És egyedül,nem viszem az asszonyt, mert az minden ilyen dolgot un. ( Na mikor megyünk már?? Már ezt láttad!! Ezt már le fotóztad,minek most is. STB...) Egyedül megyek... :icon13: ....

A Beszámoló sem marad el,természetesen. Hova írjam?? Abban segíthetsz! Vagy Írjam majd ide?!!! :) Attila...

Link to comment
Megosztás:

Kori ???? :)

Mikor lesz kész az a csoda járgány???

Jövöre remélhetőleg látható lesz. persze ha az asszony is így akarja. :D

Gondolom a Rekordra gondolsz. A törött szélvédő mellett a legnagyobb hibája, hogy a bal hátsó sárvédőn megrepedt a gitt, az ívcsere után. Sajnos nem mertem sűrűn pontozni a lemezt, ráadásul alapban is sok gitt volt azon a sárvédőn. Az sem használt, hogy utánfutózom vele, amit egyszer olyan szerencsétlen súlyelosztással raktam meg, és annyira elhúzta a hátfalat, hogy nem lehetett a csomiajtót lecsukni <_< De egyelőre semmi időm foglalkozni vele. Ráadásul az Omega műszakira megy, és azzal is sok dolog lesz, hogy átmenjen. Azt én is sajnálom, hogy idén sem jutottam el egyetlen veterános talira sem.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon sajnálatos dolog. Szegény idős járgányt szét szakítani... Ott az Omega, az fiatal tele erővel. :o

van egy ismerősöm Győrcsanak i lakos 2,2 es Rekordjai vannak. Nagyon szépek, és le vannak takarva, minden bennük van. nincs megbontva. Tőle kéne meg venni egy donorkát és fel tudod használni a cuccokat.

Kékes kárpit, a kocsi is kékes szürke. el ablakok, többit nem tudom. Csak adásvételivel adja. 60 e ft :D

Csaó.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon sajnálatos dolog. Szegény idős járgányt szét szakítani... Ott az Omega, az fiatal tele erővel. :o

van egy ismerősöm Győrcsanak i lakos 2,2 es Rekordjai vannak. Nagyon szépek, és le vannak takarva, minden bennük van. nincs megbontva. Tőle kéne meg venni egy donorkát és fel tudod használni a cuccokat.

Kékes kárpit, a kocsi is kékes szürke. el ablakok, többit nem tudom. Csak adásvételivel adja. 60 e ft :D

Csaó.

Igazság szerint nálunk a Rekord az igavonó, hiába az az öregebb. Ráadásul a Rekord sztem strapabíróbb mint az Omega. Mikor meg lett véve a Rekord egy Trabi utódjaként, nem gondoltam, hogy ilyen szépre sikerül kipofoznom.

Jól hangzik, hogy vegyek még alkatrésznek autót, de gondolom forgalomban vannak, tehát, ha megveszem, az én gondom lenne a kivonás.

Link to comment
Megosztás:

veterán autók a garay-téri garázsban

(katt a képre)

bocs mindenkitől a stop.hu-s linkért, de csak itt találtam sok képet.

Halika. El kel mondanom, hogy még ezeket a fotókat nem raktam fel,. :o

Itt van az irodám és tényleg nagyon szép autók vannak. és ritka típusokkal van tele. Nagyon szépek. Képeket majd fel teszem róluk. Üdv mindenkinek.

Link to comment
Megosztás:

Igazság szerint nálunk a Rekord az igavonó, hiába az az öregebb. Ráadásul a Rekord sztem strapabíróbb mint az Omega. Mikor meg lett véve a Rekord egy Trabi utódjaként, nem gondoltam, hogy ilyen szépre sikerül kipofoznom.

Jól hangzik, hogy vegyek még alkatrésznek autót, de gondolom forgalomban vannak, tehát, ha megveszem, az én gondom lenne a kivonás.

Ideglenesen van ki vonva, és csak adásvételivel adja el. Ez azt jelenti,hogy át is kell iratnod,majd ki vonatni a forgalomba. Vagy kamu bontási papírt kérsz és mehet egy része a MÉH be..

Link to comment
Megosztás:

Kaptam egy emilt. az van benne, Hogy Göd környékén is van egy pasi aki nagyon bele nyult a gyűjtésbe. Több veteránja van. És lehet,hogy van benne olyan is amit szemmel megnézett és haza hozatta.Persze nem fizette sokat érte. És kiderült a dolog. És most rácsokon belülről nézeget kifelé.Persze,ha van rács. :o

-- Jó tanács. Minden veterán autót le kell ellenőrizni mert lehet,hogy nem a tulaj árulja.. :D

Link to comment
Megosztás:

Mintha a két biztosító díjtáblát cserélt volna. Most köthetek vissza az Allianzhoz. Amúgy kérdeztem a Trabanklubbosokat, hogy amíg veterán biztim van, addig is nő-e a bónusz, mert majdnem jobban megéri civil biztosítást kötnöm. De ha figyelembe vesszük, hogy esetleges károkozás miatt visszadobnak civil biztosításba, akkor biztos jobban megéri a normál bizti.

Link to comment
Megosztás:

Mintha a két biztosító díjtáblát cserélt volna. Most köthetek vissza az Allianzhoz. Amúgy kérdeztem a Trabanklubbosokat, hogy amíg veterán biztim van, addig is nő-e a bónusz, mert majdnem jobban megéri civil biztosítást kötnöm. De ha figyelembe vesszük, hogy esetleges károkozás miatt visszadobnak civil biztosításba, akkor biztos jobban megéri a normál bizti.

Én nem változtatok. 2000 ft különbség miatt. Majd talán jövőre. úgyis most le teszem a gépet és pihentetem tavaszig. Másikkal fogok foglalkozni egyenlőre. Meg a polírozás , fékek cseréje , kis festés ha engedi az idő majd.

Link to comment
Megosztás:

Ezt néztem még nyáron. Akkor más belseje volt (rosszabb) és nem volt fehér a teteje úgy volt 350 körül. :D Az eladó azt mondta hogy amúgy rendben van, csak mindenki lebeszélt róla :) :) :(

--ezek szerint el kelt. És az új tulaj tett rá egy garnitúra gumit. :o Ezééé nőtt meg az ára.. Bánhatod, látod mennyit kereshettél volna rajta. :D .. persze ,ha el is kell ennyiért.

Amúgy tettszik a gép, biztos jó is lehet,Persze,ha nagy motor van benne.. :(

Link to comment
Megosztás:

Ezt néztem még nyáron. Akkor más belseje volt (rosszabb) és nem volt fehér a teteje úgy volt 350 körül. :o Az eladó azt mondta hogy amúgy rendben van, csak mindenki lebeszélt róla :) :) :(

Ebben nincs két egyforma ülés. :D

Tényleg lebeszéltek.. (én voltam az egyik) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.