Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán Chat:


rtomi

Recommended Posts

Találtál már alkatrész forrást?

Motor alkatrészt meg fékhez dolgokat találtam már, de még nem vettem fel a kapcsolatot a Clubbal hogy tudnak e segíteni bár biztos hogy igen..

Ugy érzem hogy egy lassú de biztos folyamatba kezdek bele...de az eredmény mindenért kárpótól...teljesül az egyik álmon... B)

Link to comment
Megosztás:

Motor alkatrészt meg fékhez dolgokat találtam már, de még nem vettem fel a kapcsolatot a Clubbal hogy tudnak e segíteni bár biztos hogy igen..

Ugy érzem hogy egy lassú de biztos folyamatba kezdek bele...de az eredmény mindenért kárpótól...teljesül az egyik álmon... :D

http://www.veteranopel.hu/felad.php

Ha kell valami.

De egy klubtagság lassan dukálna nemde ? B)

Amúgy hajrá-hajrá B)

És légy oly kedves részeletes dokumentálni a lépéseket pls ;)

Link to comment
Megosztás:

Tudjuk miért válik meg tőle a tulaj? Ez az egyik kedvenc autóm, itt nálunk.

konkrétan nem...az tudom h sok nyűgje volt/van a kocsinak, néha nem indul stb...roahdásra azt mondták h csak felületi van rajta...

ami aggasztóbb az az alkatrészbeszerzés...kb mindenre várni kell B)

Link to comment
Megosztás:

konkrétan nem...az tudom h sok nyűgje volt/van a kocsinak, néha nem indul stb...roahdásra azt mondták h csak felületi van rajta...

ami aggasztóbb az az alkatrészbeszerzés...kb mindenre várni kell B)

beszéltem Melcsivel, az indítási gondok már megoldva, papíron 1.9 az autó csak fel lett fúrva 2.2 re

Link to comment
Megosztás:

ti ne beszéljetek nekem a racionális autóvásárlásról B) egyik kutya másik eb :D

mengéztem a kocsit, nem hibátlan persze, felújítási alapnak jó lenne, de nem felújítani akarok....

egyébként már nem eladó a kocsi...utánam rögtön megnézte más is, majd fél óra múlva hívott Melcsi h nem eladó a kocsi ;) egyébként ilyen részletes hibabemutatást nem láttam még B) szegény lökött csaj el se akarja adni ;)

Link to comment
Megosztás:

Én voltam az a valaki. Kicsit furcsa volt, hogy végig arról volt szó, hogy igazából nem is eladó az autó, meg hogy mi minden baja van neki :-)

B)

nálam is ez volt ;) az autót ismertem de nem néztem még "vevő szemmel" de Melcsi az összes hibát kihagsúlyozva mutogatta végig az autót :D majd egy bő fél óra után jött rá h nem is akarja eladni...

nekem nem volt akkora kiesés mert kb 15 percre lakom onnan és valahol meg is tudom érteni őt...bár ha idegen lett volna és utazok a kocsi miatt akkor biztos más lenne a helyzet B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.