Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán Chat:


rtomi

Recommended Posts

Nem baj. Majd megveszem a másikat.

Ahhoz legalább van gumim. :huh:

Deazé kapok egy fagyit? :lol:

Mindíg rohadt gyorsan eltűnsz meló után a parkolóból... Nehogy véletlenül tudjak köszönni. :D :)

Amikor beérek ( 18:35 kb ) akkor már rég ott áll a kocsid... Amikor meg jövök ki, ( azt így kb nemtom mikor... de a festőben nekem át kell öltöznöm meg ilyesmi ) akkor már hűlt helye a morcos Kadettnek. :)

Link to comment
Megosztás:

Van még képed róla???

:huh:

sajnos nincs :) akkoriban nem sokat foglakoztam a digit fényképezéssel aztán sajna így kimaradt . sajna..

nagyon szép kocsi volt ! tényleg azt lehet mondani hogy újszerü volt pár apró hibát leszámítva.

egy vidéki garázsban állt ott találtam rá . (némi információ gyűjtés után vagy hogy mondjam :) )

nagyon utálom magam hogy eladtam ! :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez nagyon szép :lol:

a kép kicsit torz mert papír képről csináltam jobb híjján . élőben nagyon ütős volt a kerekekkel ! és az 1.2 motorral is konkrétan ment amiben volt 114 e km ! nagyon szépen ketyegett ! egy XE volt terben hogy bele pattintom de aztán jött egy gyenge pillanatom és eladtam :) igaz hogy eléggé megfizették :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap nálunk járt Rekord cartárs.

Tényleg idegesítően visított az AC pumpája a kocsinak.

Megnéztük a kocsimat aztán a garázsban adtam neki pár alkatrészt az autóhoz.

Ekkor már kicsit rángatott neki a kocsi.

Aztán amikor elindult haza el is jutott vagy 60 méterre mert sürü durrogások közepette megállt a verda.

Kiderítettük,hogy szikra van.

Az AC pumpa nem kapott rendesen testet.

Megcsiszolta András a testcsavart de mint kiderült kevés volt neki.

Adtam neki egy tartalék-tartalék AC-t és rákötöttem a testet a hátsólökös felfogatócsavarjára.

Az is kiderült,hogy az AC bemenő csöve nagyon meg van törve és ezen dolgok összessége okozta a pumpa hihetetlen hangos működését.

Fura volt látni,hogy a motortérben álltalam kikisérletezett és beszerzett alkatrészek köszöntek vissza.

Hamar sikerült beazonosítani a kocsi előző előtti gazdáját aki MVOK klubtag.

Mindenesetre azért tartalmas délutánunk volt.

Mikor mentünk be Esztergomba tök furi volt a tükörben nézni a C Rekordot.

Kérdeztem is Bogit,hogy: Az enyém is ennyire szép amikor megy az úton? :huh:

András a képen látszik az az élgumi ami a tetőkárpitot szoritja le a hátsó szélvédőnél.

ulesek.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ezt a pár képet találtam a kocsirol.

Régebbi klubtalikon készültek Blitznél.

Mégegyszer köszönök mindent! Nélküled aliga nem ott töltöm az estét. :huh:

A pumpa hazafelé is ordított, illetve néha rángatott a gép, úgy hogy volt izgalom.

Ma kiszedtem a tankot. Belűl még nem rozsdás, de a preme ennek is rohad rendesen. (persze ott ahol a beázás miatt rendszeresen vízzel érintkezett.) Valószínűleg Gabinak sincs rendes, úgy hogy a sajátommal folytatom a projektet.

Viszont lenne egy kérdésem

Ha az AC előtt van előszűrő, akkor van értelme a tankban lévő zsákos üzemanyag szűrőnek?

Ha igen akkor merre érdemes elindúlni, ha 10 mm-es csőátmérőhöz valóra van szükség?

Link to comment
Megosztás:

hát az kalandos tud lenni ha útközben bedöglik a technika :lol:

ez kímélje picike öreg Opeljainkat meg a rozsda patkány . legyen hozzá mindíg alkatrész, és olcsó Magyar benzint mindenkinek ! :)

na jelöltetem magam ! :huh:

ha jól értelmezem kell bele egy új AC pumpa???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.