Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

Adnál valami értelmet is ezen cselekedeteknek, vagy csak fogadjuk el és kész ? :(

ja bocsesz, tudod a Tigráért elég lkötsög árat kínáltak, és ezért azt mondtuk luf@szt cseréljük le. tegnap meg a Jakab (maxabo romisnejder divízió fődíler) rám szólt, hogy van ez a kocsija - az összes 2006-os OPC tesztben ezt láthatod - ezt jó áron ( = 5milka) adja a Tigra csere esetén.

Link to comment
Megosztás:

ja bocsesz, tudod a Tigráért elég lkötsög árat kínáltak, és ezért azt mondtuk luf@szt cseréljük le. tegnap meg a Jakab (maxabo romisnejder divízió fődíler) rám szólt, hogy van ez a kocsija - az összes 2006-os OPC tesztben ezt láthatod - ezt jó áron ( = 5milka) adja a Tigra csere esetén.

Áhámháááám ;)

Én félnék ettől a kocsitól :(

Akkor ez egy másik : http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024 ?

Vagy ez csak 1 általános hirdetés a fekete képével ?

Link to comment
Megosztás:

egyébként 5,5milliót akar érte kérni

és óra szerint 25ezer km van benne, de elismerte, hogy ehhez képest leharcolt a kocsi

hát, a véleményünk nem ez lett...

- a motor elég jól szólt, nem valószínű, hogy gázos lenne (nem lehetett vele menni, de jéghidegen indíthattuk be, direkt nem szóltam előre, hogy jövünk)

- kis olajat ereszt, de nem a turbó, csak a tömítésnél

- belül szétlakott, kb. 60-80ezer km lehet benne reálisan

- mind a 4 felni piciket sérült itt-ott, ez nem vészes, de azért 4db ilyen 8,5x19-es felni 400ezer Ft, a gumi rajta még 200ezer píz

- az eleje meg volt törve rendesen, de nem derült ki pontosan, hogy mi, mert a Jakab nem árulta el...

- szélvédő 2007-es

-----> Nikié lett volna, de ő azt mondta, inkább a tajgetosz, mint ez a kocsi :( ;)

felhívtam uhuhu kollégát, hogy ő mit tud, mert a Jakab elkottyantotta, hogy a danubia szerelte a gépet

Link to comment
Megosztás:

szóval uhuhu kolléga beavatott:

- a kocsi komplett körbefényt kapott

- 2 milkás kár volt az elején, de a moci vszínűleg megúszta (azt láttuk, hogy a turbónál a tömítés vadi új volt)

és hab a tortán, hogy 2006-osnak van feltüntetve (úgy is fogja árulni a kocsit a Jakab), de valójában 2005. júliusban készült ELŐSZÉRIÁS DARAB

-----> sztem 4miller a pillanatnyi értéke, de nekem még annyiért se kellene, és majd valaki 1 év múlva megveszi 3,5-ért (vagy egy szerencsétlen többért, akit jól átvágnak)

Link to comment
Megosztás:

ja egy plusz trükk:

-> a Jakab megvette a gépet a South Europe-től KP-ra, és teljesen az övé, a kocsi előéletét teljesen töröltette, csak az archívumban van meg, így nem lehet lekérni a múltját, pl. a telifényt se, stb.

mekkora szívatás... :(

Link to comment
Megosztás:

Sonique-ot azért kértem, hogy jöjjön, hogy hozza a kis mérő kütyüit, és mérjünk kompressziót, meg turbónyomást, de nem tudtunk semmit csinálni, mert a Jakab rögtön levette, hogy ravaszak voltunk (nem szóltunk előre), és azonnal rávágta, most nem lehet a kocsival semmit csinálni, mert nem ér rá, sok a dolga... :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Bár nem teljesen turbó jellegű a téma, de remélem nem gáz...

Tud valaki valamit egy bizonyos Pro-Technik nevű cégről, akik nagyon foglalkoznak motor-tuninggal, turbósítással, és egyéb nyalánkságokkal...

Olyanok érdekelnek, hogy mennyire turkálnak az ember zsebében és mennyire megbízhatóak...

előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

szóval uhuhu kolléga beavatott:

- a kocsi komplett körbefényt kapott

- 2 milkás kár volt az elején, de a moci vszínűleg megúszta (azt láttuk, hogy a turbónál a tömítés vadi új volt)

és hab a tortán, hogy 2006-osnak van feltüntetve (úgy is fogja árulni a kocsit a Jakab), de valójában 2005. júliusban készült ELŐSZÉRIÁS DARAB

-----> sztem 4miller a pillanatnyi értéke, de nekem még annyiért se kellene, és majd valaki 1 év múlva megveszi 3,5-ért (vagy egy szerencsétlen többért, akit jól átvágnak)

Akkor ezt a szekeret elkerülte a szerencse..........Még ekkora lehúzást...... :(

Link to comment
Megosztás:

Sonique-ot azért kértem, hogy jöjjön, hogy hozza a kis mérő kütyüit, és mérjünk kompressziót, meg turbónyomást, de nem tudtunk semmit csinálni, mert a Jakab rögtön levette, hogy ravaszak voltunk (nem szóltunk előre), és azonnal rávágta, most nem lehet a kocsival semmit csinálni, mert nem ér rá, sok a dolga... :( ;)

megrémisztettél avval a képpel ahol áll egy nagydarab fazon ... :)

nem kell itt a gyanutlan forumozokat ilyesztgetni !!!

Link to comment
Megosztás:

Bár nem teljesen turbó jellegű a téma, de remélem nem gáz...

Tud valaki valamit egy bizonyos Pro-Technik nevű cégről, akik nagyon foglalkoznak motor-tuninggal, turbósítással, és egyéb nyalánkságokkal...

Olyanok érdekelnek, hogy mennyire turkálnak az ember zsebében és mennyire megbízhatóak...

előre is köszi

Konkrét tapasztalata szerintem itt nincs senkinek a cég kapcsán, néha szoktuk látni az ott készült Gsi Astra gépsárkányt.

Majd a többiek mesélnek róla :(

Mit szeretenél náluk csináltatni amúgy ?

Link to comment
Megosztás:

én se nem ösmerem ezt a brigádot...

te anti, az nem "not bought... built ;)" annyira nem értek én az ánglius nyelvhez, de nekem mintha így jönne ki helyesre. ez így inkább valami olyat jelent, hogy "nincs vásárolt... csak épített", de gondolom te nem hentesbóteladóvagy :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.