Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

Ha már turbo : lenne egy turbos astra óra amit szeretnék

belerakni a mostani helyére , viszont úgy tudom ,hogy a turbosnak az üzemanyag visszajelzője vagy micsoda az elektromosan adja a jelet, míg a hagyományos órában nem elektronyos.

Kérdés: megoldható ez a probléma, mármint hogy működjön a visszajelző és valós értéket mutasson a hagyományos szivó motoros kocsiban.

Ennek amúgy mi értelme ?

"16v TURBO" szöveg tetszik rajta ezért szeretnéd ? B)

Link to comment
Megosztás:

Majd kikeresem és átküldön. :P

Nem volt sokaig nálunk a Cali, vagyis elég sokáig itt volt, de miután jó lett elég hamar elvitték. B)

Meg tudtam volna szokni, mert nagyon tetszett. Még jobban ment, mint a Corsám! :D

Háááát nekem is szoknom kell a szerkezetet:D..Számomra durva mindenképp ahogy most megy!! B) ;) ..Végre rendbe lett rakva... Még 1-2apróság és egybe van mint régen ;) Nekem is tetszik nagyon! :lol: .... Remélem sok örömet találok benne majd.. A diagrammot meg köszi.. ráér...

Link to comment
Megosztás:

Júni 14 Lacháza....Nikinek szervezünk valami kocsmapartit, mi fiúk meg kimegyünk Lacházára...azt megnézzük mit tud...mire Niki hazaért már megint ott fog állni a garázsban... B) :D ;) Okés Oszibácsi??? :P ;)

Ki akarsz kapni????????? ;) :lol: :P

Amúgy meg benne vagyok,gondolom ezt már nem kell járatni......de kiváncsiságképpen ki jöhetnél Voszi az astrával is B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

érdekelne, hogy a következő autóról mit tudtok?

Mennyire megbízható, és tartós pl...ha kibír esetleg kb 3-4 évet nálam nagyobb bajok nélkül, akkor belevágok.

Nem szeretnék versenyezni, csak szeretné pár paripával többet mint ami most van (persze néha azért mennék is vele...)

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Ennek amúgy mi értelme ?

"16v TURBO" szöveg tetszik rajta ezért szeretnéd ? :D

Tulajdonképpen az nem is annyira mint inkább a piros mutató és a hosszúra kihúzott számsor. B)

Tetszik, hogy zsúfoltak az osztások és 2X0-ig van órázva.

Tudom bénaság ,de valamiért bejön , még akkor is ha a kocsimban max 210-ig menne el a mutató B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

érdekelne, hogy a következő autóról mit tudtok?

Mennyire megbízható, és tartós pl...ha kibír esetleg kb 3-4 évet nálam nagyobb bajok nélkül, akkor belevágok.

Nem szeretnék versenyezni, csak szeretné pár paripával többet mint ami most van (persze néha azért mennék is vele...)

Előre is köszi!

Én csak annyit tudok , hogy régóta árulják már, de az okát azt nem, hogy miért nem veszik meg, pedig árban jól hangzik.

Link to comment
Megosztás:

Tulajdonképpen az nem is annyira mint inkább a piros mutató és a hosszúra kihúzott számsor. B)

Tetszik, hogy zsúfoltak az osztások és 2X0-ig van órázva.

Tudom bénaság ,de valamiért bejön , még akkor is ha a kocsimban max 210-ig menne el a mutató B)

De néz meg mit írt Demó, nem lesz frankó :D

Valami ilyesmi >>>>

158.jpg

?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

érdekelne, hogy a következő autóról mit tudtok?

Mennyire megbízható, és tartós pl...ha kibír esetleg kb 3-4 évet nálam nagyobb bajok nélkül, akkor belevágok.

Nem szeretnék versenyezni, csak szeretné pár paripával többet mint ami most van (persze néha azért mennék is vele...)

Előre is köszi!

Van a közeledben olyan ember, aki hozzáértően tujda szervízelni a turbós autókat ?

Ez egy relatív épkézláb példány : http://www.hasznaltauto.hu/1721928_opel_vectra_1993

Link to comment
Megosztás:

De néz meg mit írt Demó, nem lesz frankó :D

Valami ilyesmi >>>>

http://www.szamlapok.hu/images/clockface/158.jpg

?

Olvastam és nem hittem volna, hogy ennyire bonyolult, szóval nem is vágok bele.

Valószínű valami ilyesféle számlap lesz a megoldás , a mutatót meg lelakkozom pirosra. B)

Majd ha lesz turbos moci akkor lesz óra is és ha ezek meglesznek akkor boldog ember leszek, mivel akkor jó állás és jó fizetés birtokában leszek. B)

-képpel nem idézünk- Gelko-

Link to comment
Megosztás:

Olvastam és nem hittem volna, hogy ennyire bonyolult, szóval nem is vágok bele.

Valószínű valami ilyesféle számlap lesz a megoldás , a mutatót meg lelakkozom pirosra. B)

Majd ha lesz turbos moci akkor lesz óra is és ha ezek meglesznek akkor boldog ember leszek, mivel akkor jó állás és jó fizetés birtokában leszek. B)

Úgy legyen ;)

Aki a www.szamlapok.hu oldalaon található cuccokat csinálja Rolandnak hívják és pénteket megtalálod általában a Lurdynál egy lila Calija van :D

Beszéletnél vele, hogy miként tudná megvalósítani az elképzeléseidet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.