Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

Majd elfelejtettem, szereztem Omega 3000 kovácsolt felgeneket patent állapotban.

Ha valamilyen módon felfaragható a fékeimre, hogy a súlyok is elférjenek, akkor könnyen lehet, hogy jövőre 15"-on fog gurulni a Corsa, 195, vagy 205/50R15 R888-on, vagy hasonló kaliberű gumin.

Mondjuk ez még csak terv, egyelőre bírja ki ezt a szezont a Corsa. :D

Link to comment
Megosztás:

nem pont erre a csapatra gondoltam sokkal többen voltunk a turboteam a 13 al kezdődök klubja volt állítolag....de régen opelesek lássuk csak: Pirisi, Csabi,muha ,géza,zoli,laller,gyurci,flex,balázs,robi,imike,hogolyó,sonik,már peti,sanyi,gigszer, stb....mind opelesek voltak és egy csomnak a nevét nem tudom ezek 2004 körül voltak nemsokan maradtunk

ja, ezt már vágom, nekem egyszer mondta ezt a csabi, hogy mérjek, mert nem lehet tagja a turbótímnek, csak aki 13-as hitelesített időt fut. na én juszt se futottam, miszterdínóval persze elég sokat. :D

Link to comment
Megosztás:

Majd elfelejtettem, szereztem Omega 3000 kovácsolt felgeneket patent állapotban.

Ha valamilyen módon felfaragható a fékeimre, hogy a súlyok is elférjenek, akkor könnyen lehet, hogy jövőre 15"-on fog gurulni a Corsa, 195, vagy 205/50R15 R888-on, vagy hasonló kaliberű gumin.

Mondjuk ez még csak terv, egyelőre bírja ki ezt a szezont a Corsa. :D

zsir melyik et? me nekem van 4db első azaz et33 as az vot a peremesebb

Link to comment
Megosztás:

3 ? khhhhhmm...... :wacko:

Soha nem mondtam, hogy semmi az amit építesz :D

Inkább azt, hogy nem semmi :wacko:

köszi pityka, jól esik, komolyan!

de az a baj, hogy már is nem érdekel egy dolog, hogy ha más szerint az nagyon jó! :wacko: :D úgy, hogy szíggggyad, mint az antal, az visz előre! :D :P

Link to comment
Megosztás:

ja, ezt már vágom, nekem egyszer mondta ezt a csabi, hogy mérjek, mert nem lehet tagja a turbótímnek, csak aki 13-as hitelesített időt fut. na én juszt se futottam, miszterdínóval persze elég sokat. :wacko:

Akkor lassan ki kell találni egy 11-es Opelek klubját. :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.