Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Csak ha lett volna a múltkor, akkor nem kerültük volna el egymást.

Mondjuk azért az így utólag visszagondolva vicces volt. :lol:

Egyébként ilyen helyzetek elkerülése végett elküldted a számod, úgyhogy ez sem lesz ezentúl probléma. Remélhetőleg. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Túléltük a hétvégi bulikat.Tegnap este melóbolhaza jard lekörözött. :huh: Gondoltam minden tuti,verda villanyára néztek,szonda(szinte sosem iszok).Jött a "pofon" 4 napja lejárt a jogsim.Na b@ssz@m meg.3 kiló hejszinib.ennek tudatában qrva jól aludtam. :) Ma doki, egységesen jan 1-től 6300 pénz mindenkinek,okmirod 4000 pénz. :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Túléltük a hétvégi bulikat.Tegnap este melóbolhaza jard lekörözött. :huh: Gondoltam minden tuti,verda villanyára néztek,szonda(szinte sosem iszok).Jött a "pofon" 4 napja lejárt a jogsim.Na b@ssz@m meg.3 kiló hejszinib.ennek tudatában qrva jól aludtam. :) Ma doki, egységesen jan 1-től 6300 pénz mindenkinek,okmirod 4000 pénz. :lol: :)

3000 sztem nem vészes, ha már te vagy a ludas. Az ilíenre oda kell figyelni. Az enyém is lejár 02. 05.-én, de én már bejelentkeztem az okmányirodára (01. 30.-ra kaptam időpontot). Az orvosim meg "megvót" ingyé. A benti doki "megcsinázta" :D .

Link to comment
Megosztás:

3000 sztem nem vészes, ha már te vagy a ludas. Az ilíenre oda kell figyelni. Az enyém is lejár 02. 05.-én, de én már bejelentkeztem az okmányirodára (01. 30.-ra kaptam időpontot). Az orvosim meg "megvót" ingyé. A benti doki "megcsinázta" :huh: .

nem nagyon szoktam zsugázni az irataimmal,3.14csa tudja mé májusra emlékeztem.okmirodba ismerös kb 20perc alatt elintézett fényképestül mindenestül.neked (nyugdijasnak)+ persze,hogy ingyenes :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem nagyon szoktam zsugázni az irataimmal,3.14csa tudja mé májusra emlékeztem.okmirodba ismerös kb 20perc alatt elintézett fényképestül mindenestül.neked (nyugdijasnak)+ persze,hogy ingyenes :lol:

Csak szeretnék az lenni. :) Ezzel szemben ma is szivatón voltam 10-től du 3-ig. Vmi f@szom működési engedély visszaellenőrzése miatt. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.