Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Megnéztem az útvonaltervezőn, nem olyan egyszerű az mint ahogy én azt elképzeltem... :) Lehet kölcsönkérem haver GPS-ét... Azzal talán nem tévedek el. :) :)

Pedig egyszerű.

Beérsz a bécsi utra. aztán a vörösvári ut át az Árpád hídon és egyenesen végig a hungárián ,majd ugye abbol lesz a Róbert Karcsi körút.

Szóval csak egyebnnesen.

Árpádhíd,aztán előbb utóbb balra lesz a sportaréna mejd lesz egy vaúti felüljáró.

Ezalatt is elmész aztán jön egy kereszteződés (kőbányai ut) itt is egyenesen.

Lesz megint egy felüljárós nagy kereszteződés ez az üllői ut.

Jobbra lesz a Fradipálya. Itt is tovább egyenesen . Ezután enyhe ívben jobbra fordul az ut és jobbra meglátsz egy nagy épületet Praktiker felirattal.

Na az ezutáni épület a Lurdyház amit alulról megkerülve megtalálod a mélygarázst.

Ennek a kijáratánál szoktak lenni.

Link to comment
Megosztás:

Pedig egyszerű.

Beérsz a bécsi utra. aztán a vörösvári ut át az Árpád hídon és egyenesen végig a hungárián ,majd ugye abbol lesz a Róbert Karcsi körút.

Szóval csak egyebnnesen.

Árpádhíd,aztán előbb utóbb balra lesz a sportaréna mejd lesz egy vaúti felüljáró.

Ezalatt is elmész aztán jön egy kereszteződés (kőbányai ut) itt is egyenesen.

Lesz megint egy felüljárós nagy kereszteződés ez az üllői ut.

Jobbra lesz a Fradipálya. Itt is tovább egyenesen . Ezután enyhe ívben jobbra fordul az ut és jobbra meglátsz egy nagy épületet Praktiker felirattal.

Na az ezutáni épület a Lurdyház amit alulról megkerülve megtalálod a mélygarázst.

Ennek a kijáratánál szoktak lenni.

Ez valóban tök egyszerű. :) :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Zsolti!

Ma megnéztem a tükreidet közelről,

(ha nem haragszol :D )

gondoltam rá,hogy én is lecseréltem,

de nem is tetszik annyira felszerelve...

Húúúúúú, hogy merted???!!! :) :)

Egyébként én is így voltam vele... Addig tetszett csak amíg képen láttam... Így felszerelve már nem egy nagy durranás. Ha sikerül az autócsere oda is adom vele együtt. :lol:

bájdövéj: csaknem te is suzukis vagy? :)

Link to comment
Megosztás:

De igen,ugyanugy A-ba.

Ma meg holnap szabin vagyok,csak tesóm barátnőjéért ugrottunk be 5-re.

Ahh vágom. Majd akkor szervezhetnénk mondjuk vasárnap reggel egy Opelfórum minitalit a Suzukiparkolóban. Mit szóltok? :)

Ismét szebb lett a verdám. Megjöttek az Opelklub-os rendszámtáblakeretek. :D :) :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem már a 3. matrica van hátul,

1 lejégkapartam egy részét,

2 elb@sztam,nem középen volt

3 jó :)

Én most filózok rajta hogy felrakjam avagy ne... Lehet hogy cserélem a verdát Áprilisban. :) :lol:

Ahogy elnéztem a rendszámtáblakeretek azok maradnak a verdán... Először amikor felraktam anyáztam is hogy zörög benne a rendszám... De aztán rájöttem hogy jobban össze kell pattintani és akkor bika. Majd max igényelek még egy párat ha úgyadódik hogy kell. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.