Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

öööö,vagyis nem

Szóval az én barátnőm is és tesómé is az AB-OK-n dolgozik :lol:

és mindketten egomban laktak.

Ahha.

Akkor nemtom. :)

Titeket szoktalak látni az Astrával asszem.

A te csajod volt egy ideig hibavisszajelző a QC sor végén a Böbével?

Hát arra hogy 17kor lett vége a műszaknak te meg már 17:56kor fórumozol. :D

Üzleti ügy volt csak. :lol:

Holnap megyünk Balatonalmádiba a Rekord új felnieiért. :)

Bámultam az utvonaltervezőt. :)

Link to comment
Megosztás:

Látom te sem vagy ízig vérig városi gyerek. Olyan hogy nyomtató nem mondd semmit? :lol: :)

Kinyomtatsz egy Budapest és környéke térképet ?

Lehet azt kapni ám fűzve is, azt talán többször tudod használni :)

Híresen nagy eltévedő vagyok akár térkép segítségével is, csak az a nagy különbség köztünk, hogy engem nem érdekel :) :D

Mikor akarsz jönni a Lurdyhoz ?

Link to comment
Megosztás:

Kinyomtatsz egy Budapest és környéke térképet ?

Lehet azt kapni ám fűzve is, azt talán többször tudod használni :)

Híresen nagy eltévedő vagyok akár térkép segítségével is, csak az a nagy különbség köztünk, hogy engem nem érdekel :) :D

Mikor akarsz jönni a Lurdyhoz ?

Egyenlőre passzolok mert megkaptam a fizetésem és GSI Kadét a cs-en hirdetett Borbet T-ket. Minjárt felhívom hogy nem-e jön ő is Lurdytalira... Aztán akkor akár hozhatja is a felniket magával... Aztán ha nem jön akkor lehet hogy előtte elugrok hozzá Taksonyra és úgy megyek majd Lurdyba. Szal ez még képlékeny. :)

Link to comment
Megosztás:

Egyenlőre passzolok mert megkaptam a fizetésem és GSI Kadét a cs-en hirdetett Borbet T-ket. Minjárt felhívom hogy nem-e jön ő is Lurdytalira... Aztán akkor akár hozhatja is a felniket magával... Aztán ha nem jön akkor lehet hogy előtte elugrok hozzá Taksonyra és úgy megyek majd Lurdyba. Szal ez még képlékeny. :)

Nah felhívtam Kadét-ot. Ő is jön Lurdyhoz és akkor hozza a felniket is magával. Zsííííír lesz. Jó első Lurdytalinak nézek elébe. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Egyenlőre passzolok mert megkaptam a fizetésem és GSI Kadét a cs-en hirdetett Borbet T-ket. Minjárt felhívom hogy nem-e jön ő is Lurdytalira... Aztán akkor akár hozhatja is a felniket magával... Aztán ha nem jön akkor lehet hogy előtte elugrok hozzá Taksonyra és úgy megyek majd Lurdyba. Szal ez még képlékeny. :)

Ilyen jól kaptál? :)

Átkéretem magam a festőbe. :)

Link to comment
Megosztás:

Maradt pénzem a múlt hónapról is... Direkt erre gyűjtögetek már egy ideje. :)

Amúgy nemhiszem hogy átvennének... Tőlünk küldik át az embereket a szereldébe mert mi "sokan" vagyunk. :)

Tudom most kaptunk tőletek két embert.

Az Ungvári Tomit meg a szilikonos csajét (György Henriett asszem)

De nem is mennék a festőbe. :)

Link to comment
Megosztás:

Tudom most kaptunk tőletek két embert.

Az Ungvári Tomit meg a szilikonos csajét (György Henriett asszem)

De nem is mennék a festőbe. :)

A szilikonos csajét tudom ki. Na hát én valahogy nem sajnálom hogy elment a festőből... Kész ahogy kinéz az a csaj és állítólag elég nagy... ő... szal érted. :)

Ungvári Tomi mint név pedig ismerős... De hirtelen nemtom ki az... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.