Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Mondtam a srácnak,hogy te ajánlottad. :P

Oké. :D Múltkor egyébként lehülyéztek a subiéknál... Tévedésből a felniket elküldték hozzájuk fényezésre és elmentem értük pont még mielőtt nekilátott volna a srác... Kérdezte hogy mire akarom ezeket a baszottnagy felniket rárakni... Csaknem az Opelre? Mondom de... Erre csak egy :) ilyen nézést és egy háttérből elhangzó "ez hülye" félmondatot hallottam. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Zsolti nem tudnád nekem megkérdezni valamikor,hogy mennyiért fujnák le a csomiajtómat ? (vasalódeszkával együtt)

Jaa és nélkülözni is tudnám mert addig visszatenném az eredetit.

Köszi!

Jövőhéten Hétfőn beugrok ha úgy megfelel. Csak addig majd még baszogass mert elfogom felejteni. :)

Link to comment
Megosztás:

Zocsa!

Nézz alá a sárvédőnek,ha lesz időd,hogy belülről is le vn-e festve.

Ezeket az utángyártott sárvédőket le kell festeni-alvázvédőzni belülről is(hiába a dobbetét) mert ha nincs lekezelv akkor 1-1,5 éven belül lerohadnak azok is.

Zsolti mindenképp érdekelne a fényezés.

Mondd majd,hogy spoyler is van rajta és ott tudom ,hagyni csak az ajtót.

A szinkódja gyári Opel fehér 474-es Casablanca fehér.

Elküldhetnéd a telefonszámodat pü-be és akkor rád tudnék csörögni,hogy ne felejtsd el.

Egyébként már este tudtam az áthelyezést mert beszélgettem a Dzsiájdzsóval (Kovács Attila) ő meg megkérdezte a Pákót. :D

Ha hamarabb szóltál volna akkor lehet,hogy eltudtuk volna intézni,,hogy hozzánk kerülj. :)

Link to comment
Megosztás:

Zsolti mindenképp érdekelne a fényezés.

Mondd majd,hogy spoyler is van rajta és ott tudom ,hagyni csak az ajtót.

A szinkódja gyári Opel fehér 474-es Casablanca fehér.

Elküldhetnéd a telefonszámodat pü-be és akkor rád tudnék csörögni,hogy ne felejtsd el.

Egyébként már este tudtam az áthelyezést mert beszélgettem a Dzsiájdzsóval (Kovács Attila) ő meg megkérdezte a Pákót. :D

Ha hamarabb szóltál volna akkor lehet,hogy eltudtuk volna intézni,,hogy hozzánk kerülj. :)

Oké mindjárt megy a PÜ.

Én akkor tudtam meg amikor bementem és olyan 8óra körül behívtak az irodába. Azthittem megint valamit segítenem kell. Erre leültettek és kitöltötték a papíromat, a Pákó elmondott egy búcsúbeszédet aztán mondta hogy 10perc múlva legyek átöltözve és megyek a Bumperra. Eddig azt mondták hogy engem nem raknak át, mert elég sokmindenhez értek és ilyen ember kell. Hát ezekszerint mégse. Gondolkoztam rajta már a múlt héten egyébként hogy megkérdezlek nem-e tudsz beszervezni a szerelőQC-hoz, de aztán valahogy letettem róla... Mostmeg így jártam.

Egyébként nem rossz munkahely, csak kicsit furcsa a festő után. Nameg a festőben azért egy pályán nem 1000 alkatrészt fújtunk mint itt. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem is meséltem,hogy ma délután majdnem megpusztultam a Kadettel együtt.

Mentünk be Esztergomba Rekord(András) jött mögöttem egy off autóval.

A reptérnél már nagyon szakadt az eső és viharos volt a szél.

A szembejövő kocsisort előzte egy Fordkókusz és nem nagyon akart visszamenni a sávjába. :P ;)

Én fékeztem és húzódtam a felezővonalhoz. :)

Ez meg ugyanazzal a lendülettel kikerült minket jobbról a mi sávunk szélén lévő padkára hajtva.

A kaka vigyázba állt egy picit. :D

Mivva ha mindketten ugyanarra akarunk lehúzódni?

Valszeg elmaradt volna a ma esti műszak meg a holnapi csomagtartópolírozás. :D

(bár szerintem a csomagtartó épen maradt volna csak nem lett volna ai polírozza) :D

Link to comment
Megosztás:

Nem is meséltem,hogy ma délután majdnem megpusztultam a Kadettel együtt.

Mentünk be Esztergomba Rekord(András) jött mögöttem egy off autóval.

A reptérnél már nagyon szakadt az eső és viharos volt a szél.

A szembejövő kocsisort előzte egy Fordkókusz és nem nagyon akart visszamenni a sávjába. :P ;)

Én fékeztem és húzódtam a felezővonalhoz. :)

Ez meg ugyanazzal a lendülettel kikerült minket jobbról a mi sávunk szélén lévő padkára hajtva.

A kaka vigyázba állt egy picit. :D

Mivva ha mindketten ugyanarra akarunk lehúzódni?

Valszeg elmaradt volna a ma esti műszak meg a holnapi csomagtartópolírozás. :D

(bár szerintem a csomagtartó épen maradt volna csak nem lett volna ai polírozza) :D

Nem is mondtad vazze. :D

Link to comment
Megosztás:

Itt is jó nagy vihar volt. A Velencei-tónál állítólag akkora szél volt, hogy egy csomó fát kidöntött, rá a 7-es útra, el is terelték a forgalmat. Unokatesóm ott lakik, azt mondta, kézzel támasztotta az emeleti ablakot, mert benyomta volna a szél, meg letépett mindenféle vezetékeket, nálunk is pár óráig nem volt áram.

Ráadásul valamit nekivágott a Caravan hátsóablakának is, lett rajta egy jó mm mély, 4mm széles, kb. 15cm hosszú karcolás... :)

Link to comment
Megosztás:

Zocsa!

Nézz alá a sárvédőnek,ha lesz időd,hogy belülről is le vn-e festve.

Ezeket az utángyártott sárvédőket le kell festeni-alvázvédőzni belülről is(hiába a dobbetét) mert ha nincs lekezelv akkor 1-1,5 éven belül lerohadnak azok is.

ok,majd megkukkantom. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem is meséltem,hogy ma délután majdnem megpusztultam a Kadettel együtt.

Mentünk be Esztergomba Rekord(András) jött mögöttem egy off autóval.

A reptérnél már nagyon szakadt az eső és viharos volt a szél.

A szembejövő kocsisort előzte egy Fordkókusz és nem nagyon akart visszamenni a sávjába. :P ;)

Én fékeztem és húzódtam a felezővonalhoz. :)

Ez meg ugyanazzal a lendülettel kikerült minket jobbról a mi sávunk szélén lévő padkára hajtva.

A kaka vigyázba állt egy picit. :D

Mivva ha mindketten ugyanarra akarunk lehúzódni?

Valszeg elmaradt volna a ma esti műszak meg a holnapi csomagtartópolírozás. :D

(bár szerintem a csomagtartó épen maradt volna csak nem lett volna ai polírozza) :D

ez durva lehetett. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.