Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

Hát igen, szemmel láthatóan alakul a gép. :D

Ne sértődj meg, de ez a kocsi egy igazi rozsdatemető volt. Becsülendő az a kitartás, hogy időt és nem kevés pénzt áldozol rá. :D Ezt sokan nem vállalták volna, lehet hogy én se.

Csak így tovább. :D

Ez a kocsi egy szétrohadt rozsdás szar volt gyakorlatilag, tudok róla, nem sértődök meg. :)

Jó úton halad afelé hogy jó autó legyen belőle. A kasztnizással nem lesz gond, értő kezek alá adtam. Igaz kicsit sokáig készül, de legalább nem csak rá van foltozva oda ahol éppen látszik aztán el van takarva egy javító ívvel vagy egy darab lemezzel, hanem itt minden ami olyan ki van cserélve. Majd már csak a tömítőzést és az alváz és üregvédelmet kell jól megcsinálnom és egy ideig le van a gond. és akkor még a fényezésről, amit Én saját kezűleg nem b*szok majd el, ha minden jól megy. B)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok urak!problémám van .95ös c14nz-m van.alapjárati motor bajom volt,mondom nem szarakodok földobtam rá egy komplett injektort c16nz-t.müködik szépen csak mintha kicsit fulladva pörögne.elfogyott a türelmem.tudtok segiteni?

ha valakinek f astra cucc kell Bármi Bármihez akkor szóljon köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok urak!problémám van .95ös c14nz-m van.alapjárati motor bajom volt,mondom nem szarakodok földobtam rá egy komplett injektort c16nz-t.müködik szépen csak mintha kicsit fulladva pörögne.elfogyott a türelmem.tudtok segiteni?

ha valakinek f astra cucc kell Bármi Bármihez akkor szóljon köszi.

Szia! Szerintem probáld meg ide irni a kérésed :

www.opelforum.hu/index.php?showtopic=14&st=25280&start=25280

Talán nagyobb esélyed van ötletekre.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok urak!problémám van .95ös c14nz-m van.alapjárati motor bajom volt,mondom nem szarakodok földobtam rá egy komplett injektort c16nz-t.müködik szépen csak mintha kicsit fulladva pörögne.elfogyott a türelmem.tudtok segiteni?

ha valakinek f astra cucc kell Bármi Bármihez akkor szóljon köszi.

A komplett injektor alatt gondolom a fojtószelepházat érted, abban maga az injektor egy kisebb alkatrész. Nos, sztem magát az injektort kéne visszacserélned az 1.4-es fojtószelepházából, mert az 1.6-osé lehet kicsit nagyobb áteresztőképességű, és megfojtja a motort hirtelen gázadásnál. Magát az injektort a nagy fekete műanyag fedél levétele után látod, egy elektromos csatlakozó megy rá, és alul-felül tömítésekkel van beépítve (azokra vigyázz, és ugyanúgy tedd vissza őket a végén).

Link to comment
Megosztás:

Blitz Weekend-et reklámozó matrica a hátsó szélvédőre.

Valaki már tett fel róla képet a találkozó topicjában.

Ja, közben kerestem a topicban. Először azt hittem, hogy ez kis logo-féle, de ez a nagy matrica nem bejövős. Még akkor sem ha csak ideiglenes...

Én ezt most inkább kihagyom. :D

Link to comment
Megosztás:

Blitzre ki hogyan gondolta a leautókázást?

Mikor indultok, merre mentek, autópálya avagy nem, stb stb.

Mi Helgával ( ha készen lesz a BMW ) 3napra megyünk, sátrazós megoldással. Én az autópályát részesíteném előnyben, nem nagy összeg, viszont legalább nem annyira szar minőségű és egyszerű. :D

Link to comment
Megosztás:

Blitzre ki hogyan gondolta a leautókázást?

Mikor indultok, merre mentek, autópálya avagy nem, stb stb.

Mi Helgával ( ha készen lesz a BMW ) 3napra megyünk, sátrazós megoldással. Én az autópályát részesíteném előnyben, nem nagy összeg, viszont legalább nem annyira szar minőségű és egyszerű. :D

Én úgy néz ki csak szombaton tudok menni de én is a pályát néztem. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...
Miféle autót vettél? ;) Ez Tápiószecső exgépe,vagy utánzat? ;)

Valószínűleg igen.

A szárvájlingon már átírta a kocsi adatait.

Délután séta közben meg mintha láttam volna Tápi exét a Zsigmondin. Így összeáll a kép.

Jó kis autó az. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.