Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

Nem tudtok véletlenül a közelben olyan szervizt, ahol csinálnak futópados, műszeres futómű-diagnosztikát? :lol: Valami kopog, van is tippem: stabrúd gömbfejek.

Egyet tudok a kertvárosban, a benzinkút melletti B**ch service. A múltkor egy vagyont hagytam ott egy termosztát csere miatt ;) .

Egyéb javaslat? ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nem tudtok véletlenül a közelben olyan szervizt, ahol csinálnak futópados, műszeres futómű-diagnosztikát? :lol: Valami kopog, van is tippem: stabrúd gömbfejek.

Egyet tudok a kertvárosban, a benzinkút melletti B**ch service. A múltkor egy vagyont hagytam ott egy termosztát csere miatt ;) .

Egyéb javaslat? ;)

Én sajna nem tudok, gondolom az Opelben is aranyáron dolgoznak, ha van ilyen gépük egyáltalán.

Link to comment
Megosztás:

Őket akartam javasolni én is.

Nekem van ott ismerősöm.

Az Opelben is csinálnak de szerintem menj el nézesd meg mi a baja és mondok neked embert aki olcsón kicseréli. ;)

Nekem is van ott egy ismerősöm, de csak látásból ismerjük egymást, egy közös ismerősünknél találkoztunk. A többiek meg már látásból ismernek, mert már 100-szor voltam ott. Már hazajárok oda szinte...

Szombaton megpróbálom megnézetni, aztán majd beszélünk.

Link to comment
Megosztás:

hy all!

most szólt helga h nézzek fel me vmi összeröffenésről megy a tárgyalás!

Jövő 7végén.(Szombat délután)

Tervezünk egy helyi FAstra találkozót.

Összetalálkozunk véletlenszerűen az egyik nagyobb dorogi parkolóban és megnézzük Zsoltee autóját.

Aztán azt nézzük meg,hogy a többiek autójából-autójáról mi lenne jó az enyémere. ;) :lol:

Igény esetén átgurulunk a Dénesbácsihoz lángosozni. ;)

Eddig:

1- Helga

2.-Zsoltee

3.-Zocsa

4.-Megadave

5.-rtomi

6.-Wolf

7.-Invictus

Link to comment
Megosztás:

Jövő 7végén.(Szombat délután)

Tervezünk egy helyi FAstra találkozót.

Összetalálkozunk véletlenszerűen az egyik nagyobb dorogi parkolóban és megnézzük Zsoltee autóját.

Aztán azt nézzük meg,hogy a többiek autójából-autójáról mi lenne jó az enyémere. ;) :lol:

Igény esetén átgurulunk a Dénesbácsihoz lángosozni. ;)

Eddig:

1- Helga

2.-Zsoltee

3.-Zocsa

4.-Megadave

5.-rtomi

6.-Wolf

7.-Invictus

áhááááá :lol:

akkor lehet véletlen megyek majd én is ha nem jön közbe semmi! :D

mit kell nézni Zsoltee autóján? :lol: sima fehér F Astra :lol: :D semmi extra :lol: :lol: ;)

viszont a tárcsás hátsó hídját azt én most lefoglalózom! szal stippi stoppi enyééém! :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.