Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

Mi a csoda van itt? :lol: Ez a régió amúgy sem a forgalomtól híres de azért ennyire? :huh: Vagy még mindíg tart a szüret? :angry: :lol: :D

Sanci most nézem az avatarod alatt,h neked van 1.3 JTD pandád?

ha lehet egy indiszkrét kérdésem milyen a gép ;) ?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 601
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

a pókerarcot Lbag-nak szántam.

most ez divat meg van 1-2 magyar arc aki elért 1-2 sikert ezen a területen.

engem kb. annyira érdekel mint más "sport"ok. pl. a foci.

total hidegen hagy.

Tommirra mennyire űzöd a bringázást?

mivel látom,h bringás cuccba vagy a képen :huh:

Link to comment
Megosztás:

mostanában nem igazán.

valami térdnyavajám van amire a dokik csak a vállukat húzogatják.

meg család is van már.

de régebben sokat mentünk itt a bükkben haverokkal. hobby, életforma volt.

aha mi is szoktunk mostanság járkálni túrázgatni erre-arra :huh: ,bár igaz én teljesen amatőr módon nyomom...

a képek meg....hmm,így lehet tekerni,mivelhogy van levegő kapacitás bőven :D ;) :angry: .

az orvosokra ez sajnos elég jellemző.hogy csak vállukat rángatják :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sanci most nézem az avatarod alatt,h neked van 1.3 JTD pandád?

ha lehet egy indiszkrét kérdésem milyen a gép :) ?

Attól függ mire kell :angry: túraautónak vagy városi rodeózáshoz? :huh: Fogyasztásban szerintem verhetetlen, átlag 3.5-3.8 körül jön ki vegyesben -persze kreszt betartva hajtva ;) de még 5.5 fölé nem sikerült vinni folyamatos versenytempóban sem. Jelenleg közelít erősen a 60 ezerhez (meg a 2.5-ik életévéhez) de még olaj és szűrők kivételével nem kellett cserélgetni semmit sem :( mondjuk nem is baj az, kicsit zsebbe nyúlós a szervíz :D :lol: ha nem túrázni (főleg nem hosszú távokat menni) akarsz vele akkor ideális kis autó, raktér az szinte null de a fogyasztási oldala a kárpótlás -nejemnek a "melós kocsija" meg ha el kell szaladni vele valahova akkor azzal megyek én is (az astra meg szokásosan a garázsban pihen :P :) ) szal fent tartásból jeles :blink: és ezt nem elfogultságból mondom ;) sportosnak mondható, közepesen kemény de stabil futóművel, elég jól kapja magát és jó sprinter (óra szerint 180-nal már léptem egy Subaru Legacy és egy Bmw M3 nyomába ;) furcsa arcot láttam a visszapillcsijükben ;) ) használtan, 1-2-3 évesen és főleg "kevés" kilométerrel érdemes venni (szerető gazditól) mert baromi nagyot esik az ára. Ezeket egybe vetve szerintem egy nem rossz befektetés.. :lol:

Esetleg ITT a fórumon érdeklődhetsz a többi gazditól... :P

Link to comment
Megosztás:

köszi a válaszod Sanci,kielégítő volt :huh: !

jahh ha esetleg valakit érdekelne egy tényleg kitűnő állapotú evezőpat az pillázza meg ezt:

http://kepfeltoltes.hu/view/091208/K_p0190...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/091208/K_p0191...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/091208/K_p0192...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/091208/K_p0194...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/091208/K_p0190...ltoltes.hu_.jpg

89900Ft a bolt ára.

55000ért vihetitek :lol:

Link to comment
Megosztás:

köszi a válaszod Sanci,kielégítő volt :D !

Nincs mit ;) lehetne még ragozni de minek, jó kis kocsi a kategóriájában és a személyes használat engem meggyőzött.. :huh:

gyöngyös mellett melózunk, és néha bemegyünk tecóba

elég sok GSI szaladgál arra ám :angry:

És te mikóó szaladgálsz már olyannal? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit ;) lehetne még ragozni de minek, jó kis kocsi a kategóriájában és a személyes használat engem meggyőzött.. :rolleyes:

És te mikóó szaladgálsz már olyannal? :blink: :D

az a baj, hogy nincs fiatal gsi :lol:

most meg az hogy veszek egyet, és nekiállok felujjítgatni... nem tetszetős ötlet

meg első kocsinak drága fenntartani is...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
az a baj, hogy nincs fiatal gsi :rolleyes:

most meg az hogy veszek egyet, és nekiállok felujjítgatni... nem tetszetős ötlet

meg első kocsinak drága fenntartani is...

ez mondjuk igaz,h nincs fiatal GSi,de az tuti hogy nem drága a fenntartása!!

inkább egy GSI,mint egy 4-5 éves suzi,vagy valami olasz!!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Dehogynem, te sem vagy már klubtag. Mi van sztrájkolsz?

igazat megvallva mint vidéki, a pesti alkatrészkedvezmények nem hoznak lázba

nagy talira nem járok, max valami lokál talira mennék.

tavaly úgy voltam vele kipróbálom mennyire jó a klubtagság.

de előnye annyi volt, hogy több topikot olvastam és volt egy logó a nevem alatt.

ezért nem fizetek 3500at.

amúgy a g-ben néha van még 2 miskolci és egy környékbeli emberke

Link to comment
Megosztás:

igazat megvallva mint vidéki, a pesti alkatrészkedvezmények nem hoznak lázba

nagy talira nem járok, max valami lokál talira mennék.

tavaly úgy voltam vele kipróbálom mennyire jó a klubtagság.

de előnye annyi volt, hogy több topikot olvastam és volt egy logó a nevem alatt.

ezért nem fizetek 3500at.

amúgy a g-ben néha van még 2 miskolci és egy környékbeli emberke

hy

Most hogy se matrinya se rendszámtábla keret nem jár érte én se lépek be, ha lesz saját verda ha nem.

Kedvezményem bardinal 30% os szóval az a része eddig se érdekelt, nagy talikkal meg úgy járok, hogy pl most Soltvadkerten van ugye, csütörtökön még ott voltam, most meg már itthon vagyok szóval az megint nem oszt a dolgokon.

Lokál tali remélheőleg lesz ezen a nyáron is, mint előző nyáron Tokaj Monok esetleg Miskolcon vki stb stb.

Igazi nagy dolog az lenne, ha környékiek összejönnének, és együtt mennénk le pl Balatonra, az már lenne valami :devlish:

üdv

Link to comment
Megosztás:

Helló Mindenkinek!

Helyi találkozók engem is érdekelnének, nem tudom az eddigiek milyen létszámmal mentek, de én szívesen részt vennék kicsin is meg nagyon is. Eddig nem igazán hallottam környékbeli Opeles szerveződésről, de jó lenne, ha errefelé is lenne valami :devlish: Remélem befogadtok köreitekbe :lol: Szóval ha van valami találkozó "szerű" akkor szóljatok légyszi.

Link to comment
Megosztás:

hy

Most hogy se matrinya se rendszámtábla keret nem jár érte én se lépek be, ha lesz saját verda ha nem.

Kedvezményem bardinal 30% os szóval az a része eddig se érdekelt, nagy talikkal meg úgy járok, hogy pl most Soltvadkerten van ugye, csütörtökön még ott voltam, most meg már itthon vagyok szóval az megint nem oszt a dolgokon.

Lokál tali remélheőleg lesz ezen a nyáron is, mint előző nyáron Tokaj Monok esetleg Miskolcon vki stb stb.

Igazi nagy dolog az lenne, ha környékiek összejönnének, és együtt mennénk le pl Balatonra, az már lenne valami :lol:

üdv

Na ezzel én is így vagyok! Nekem bárdinál 40% kedvezményem van, szal felejtős! ;) Annó be akartam lépni, de csak a rendszámtábla keret és matrinya miatt!Jól mutatott volna! Errefelé nagy talik nincsenek! Remélem a nyáron lesz itt is valami! Ugye Novy? :devlish:

Helló Mindenkinek!

Helyi találkozók engem is érdekelnének, nem tudom az eddigiek milyen létszámmal mentek, de én szívesen részt vennék kicsin is meg nagyon is. Eddig nem igazán hallottam környékbeli Opeles szerveződésről, de jó lenne, ha errefelé is lenne valami :lol: Remélem befogadtok köreitekbe :lol: Szóval ha van valami találkozó "szerű" akkor szóljatok légyszi.

Általában Novy cartárs a szervező/rendező! Majd az idén kiderül, mit hoz össze errefelé! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ezzel én is így vagyok! Nekem bárdinál 40% kedvezményem van, szal felejtős! :lol: Annó be akartam lépni, de csak a rendszámtábla keret és matrinya miatt!Jól mutatott volna! Errefelé nagy talik nincsenek! Remélem a nyáron lesz itt is valami! Ugye Novy? :devlish:

Általában Novy cartárs a szervező/rendező! Majd az idén kiderül, mit hoz össze errefelé! :lol:

Hát.... :lol:

Az idén már lehet nem lessz annyira feltünő a rendszámom, mert más gép lesz :lol:

Neeeeem árulok el semmit, csak annyit, hogy pezsgőmetál ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.