Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 601
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Az első link nem jóó. Ezt írja:

Fórum üzenet.

Hiba történt. Ha nem vagy biztos abban, hogyan kell használni ezt a szolgáltatást, illetve ismeretlen a hiba oka, tekintsd meg a súgót e funkcióval kapcsolatban.

A hiba a következő:

Sajnáljuk, a link, mely erre az oldalra vezetett hibás lehetett.

Csak MOTE, MVOK, stb tagok nézhetik meg szerintem. Vannak olyan fórum topicok, amiket csak opelclub tagok nézhetnek meg, sajnos. ;)

Link to comment
Megosztás:

;) ;) :D

Van 1 rossz hírem skacok. 7éves kapcsolatom van és másfél éve menyasszony vagyok...

Nekem meg 10 éve és 3.5 éve vagyok vőlegény -és ha minden igaz a nyár végén férj is lesz belőlem..

Egyébként nem is azért "rajonganak körül" (gondolom én) hanem mert nemigazán sok leányzó szokott egy ilyesmi klubban feltűnni -főleg hosszabb távon. Véleményem szerint azért mert a nők nagy %-ának az autó csak egy tárgy mint pl egy mobiltelefon és nemigazán érdekli őket, hogy mi is történik az autójuk "lelkében".

Na jó, befejeztem a rizsát. Lényeg; örülünk hogy itt vagy és üdvözlünk körünkben! ;) :P -_-

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg 10 éve és 3.5 éve vagyok vőlegény -és ha minden igaz a nyár végén férj is lesz belőlem..

Egyébként nem is azért "rajonganak körül" (gondolom én) hanem mert nemigazán sok leányzó szokott egy ilyesmi klubban feltűnni -főleg hosszabb távon. Véleményem szerint azért mert a nők nagy %-ának az autó csak egy tárgy mint pl egy mobiltelefon és nemigazán érdekli őket, hogy mi is történik az autójuk "lelkében".

Na jó, befejeztem a rizsát. Lényeg; örülünk hogy itt vagy és üdvözlünk körünkben! ;) ;) :P

szertem mikor feleslegesen dumálsz -_-

1 senki se kérdezte, mióta vagy te feleség :D

2. én is elmondtam, hogy nem azért örülünk, mert jaj hát friss hús, hanem csak az összetétel miatt is, nem csak kanfórum lett így :D

;)

Link to comment
Megosztás:

Jah, bocs, hogy élek és létezem. ;) Ha zavarok szóljál ám. ;)

;)

most ezt te komolyan írtad? :P

szerinted szoktam én ilyenért szólni?

csak ugy kivi vok hol is van Várpalota, mert lusta vok megnézni

meg csak úgy kötekszem.. mintha nem ugyan ezt csinálnám amott -_-

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg 10 éve és 3.5 éve vagyok vőlegény -és ha minden igaz a nyár végén férj is lesz belőlem..

Egyébként nem is azért "rajonganak körül" (gondolom én) hanem mert nemigazán sok leányzó szokott egy ilyesmi klubban feltűnni -főleg hosszabb távon. Véleményem szerint azért mert a nők nagy %-ának az autó csak egy tárgy mint pl egy mobiltelefon és nemigazán érdekli őket, hogy mi is történik az autójuk "lelkében".

Na jó, befejeztem a rizsát. Lényeg; örülünk hogy itt vagy és üdvözlünk körünkben! ;) ;) ;)

Akkor jó! Érdekelnek az autók, szeretnék minél többet tudni... Nem csak használni kell hanem "gondozni" is.

Link to comment
Megosztás:

szertem mikor feleslegesen dumálsz -_-

1 senki se kérdezte, mióta vagy te feleség :D

2. én is elmondtam, hogy nem azért örülünk, mert jaj hát friss hús, hanem csak az összetétel miatt is, nem csak kanfórum lett így :D

;)

:P :P ;)

Most ez nekem szól h feleslegesen dumálsz?

Nem vok még feleség de jó mostmár csak arra írok amit kérdeztek. ;)

Link to comment
Megosztás:

;)

most ezt te komolyan írtad? ;)

szerinted szoktam én ilyenért szólni?

csak ugy kivi vok hol is van Várpalota, mert lusta vok megnézni

meg csak úgy kötekszem.. mintha nem ugyan ezt csinálnám amott ;)

Dehogy is! :P

Veszprém megyében van, fejér megye és veszprém megye határában. :D

Ne kötekeggyééé me' úgy melléd ütök, hogy tüdőgyulladást kapsz a szelétől. -_- :D

Link to comment
Megosztás:

Én még olyan üzemszerűen használt Opel motorról nem hallottam ami nem enné bár ezt olaja is válogatja és legfőképp a motor állapota -mennyire van szétkopva. Az olaj minősége az enyémnél leginkább szembetűnő mivel turbós, nekem eddig a Mobil Special S Turbo diesel 10w-40 jött be -800 km után alig evett meg pár decit belőle, jelenleg Fina 10w-40 van benne, szebb a hangja és ~5000 után a nívón még ugyanott van a szint. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.