Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Weblap: ötletek, vélemények!


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 184
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hmmm, nem figyeltem hogy a 9-ei tali ott volt e a sorban, ha nem utólag nem írnád be?csak hogy bővüljön a sor, meg a 25-eit is, karácsonyfával :)

A naptárban volt csak. Mivel disznótorosnak indult, így nem írtam ki, utána meg elfelejtettem. :lol:

Igenis, 25-i ma este meglesz! Már képet is szedtem le hozzá. :)

A hópelyhektől nem látom a lényeget .:-DD

Kikapcsoljam? Tegnap engem is zavart...

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

a dbregio.hu-ra is feltettem a Joomla-t. Az Opeles képtár mellé más anyag is be fog figyelni, így a fent lévő tartalmakat kicsit meg kell bolygatnom. Ezen felül a képtár is meg fog változni. Egy Joomlas képtárkezelő fogja felváltani a jelenlegit.

Akinek van fent cucca az ftp-n, az mentse le ami nincs meg neki, mert akármi megtörténhet.

UI: A képek fizikai helyét nem szándékszom megváltoztatni, így a fórumos linkelések megmaradnak. Remélem a képtárkezelő is így gondolja majd... :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Srácok, az iwiwes lapon ténykedtem kicsit, de meguntam, illetve nem tudtam kinek írtatok már, sok embert visszautasítottam, néhányat jelöltem,Ha vki reagál a leveleimre majd szóljatok.És ha lehet ne engedjük legközelebb ennyire elszabadulni a dolgot.Nagyjából a környékbeliek maradtak, azokról kéne infó, de nekem ma már nincs erőm hozzá.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.