Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Weblap: ötletek, vélemények!


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 184
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Klassz, ilyesmire gondoltam, köszi,de még mindig kukacoskodnék...a támogatók logóit nem lehetne fent futtatni???

A kis elégedetlenkedő. :mellow: Arra már nem jutott este erőm, de meg fogom csinálni. Lehet, hogy futni nem fog és a szemünket sem fogja kivillogni, de felrakom őket. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Tamás, a Tamás mit mondott mikor teszi ki a bannert?mert másoké már fent díszeleg, a miénk meg nem :rolleyes:

Amikor elküldöm neki. Még nem volt időm rá. Félkész gagyit meg nem küldök.

A találkozós, ami a főlapra megy, az olyan lesz, mint amit kiccsikónak küldtem. A másikon kellene agyalni. 468x60-as logót kellene alkotni. Csoportképünk nincs, a Nagytemplom+szöveg az snassz (de ha nem lesz más, akkor ez lesz). Ötleteket kérek, mert én mostanra kifogytam!!!

Ki kellene találnunk egy logót magunknak, amit ilyenkor tudunk használni...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

A Szolgáltatások közé felkerült egy On-Line jelentkezés nevű menüpont. Ez a MOTE on-line jelentkezési oldalát hívja meg a debreceni weblapon.

A fenti 2 link immár 2 külön bannert tartalmaz. A hasznos menüpontban a toborzó, a találkozók menüpontban a talis bannerünket. Ezt, ha gondoljátok, akkor közkinccsé tehetem és lehet ajánlani.

Link to comment
Megosztás:

Szánom, bánom a bűnöm, de a MOTE még csak most került fel a támogatók közé... :rolleyes: A banner sem a legjobb (a MOTE főlapjáról loptam - szó szerint, mert lementeni nem lehetett - blank.png rulez, így lopni kellett), de már fáradok. Amint lesz erőm, teszek ki jobbat!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.