Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

véjt, nem cikizés meg fikázás volt, tőlem azt tesztek a kocsitokra amit akartok. ;)

A Te ízlésed olyan, hogy ilyenre csinálod a kocsidat, az enyém más, félreértetted azt a röhögős smilet, ennyi. :lol:

egyébként bocsánat, nemvolt szándékomban megbántani senkit. :lol:

Oké! Seráfüty :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

szeva urak végre megtaláltalak titeket én voltam akivel dumáltatok a szfvári pláza tetején nekem van az ecotek omegám meg igértem a képeket de sajna nem tudom hogy kell felrakni .

Hi!

Feltöltöd valami tárhelyre (pl. tár.hu, kepfeltoltes.hu), és a képek linkjét teszed be ide ;)

Link to comment
Megosztás:

Ááá a húsvét tuti nem jó egyikünknek sem... legalábbis szerintem. Húsvétkor mindenki a protokol szerint járja a rokonokat....

Sajnos nekem is pofavizitem lesz egy-két rokonynál ;)

Csak vicceltem. ;) Szerencsére nekem nem lesz pofavizitem sehol. ;) Őszinte részvétem neked. :P

Link to comment
Megosztás:

Csak vicceltem. ;) Szerencsére nekem nem lesz pofavizitem sehol. ;) Őszinte részvétem neked. ;)

Köszi :P

Imádom őket, mikor mindig az az első kérdésük: Még nem nősűltél meg???? Ha megnősülök, úgyis ők lesznek az elsők akik megtudják.... szóval teljesen kész vagyok(már alig várom)

Link to comment
Megosztás:

18.án, Én megyek a II. Balatonfüredi tuning találkozóra, szal az nekem tuti nem nyerő, de 19.én én is ráérnék és ahogy látoma mostani hétvége nem jó senkinek sem.

Tehát,

2009, Április 19, Alba Plaza, 14:00

Kinek jó?

1. Zsoltee ( Astra GSi ) mostmár 1000% ;)

2.

3.

4.

.

.

.

....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.