Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 1 month later...

Ma délután végre dumáltunk egyet Conquistadorral egy üveg kellemesen hűs stella mellett. <_<

Felvetődött egy találkozó ötlete június első felére, mondjuk egy hétvégi napra, napsütéses szombati napra. A helyszín pedig lehetne egy szép város, vízparttal, mi Tatára gondoltunk. Ez azért lenne praktikus, mivel így tudnának jönni az esztergomiak, komáromiak is, Bp-től sincs messze, esetleg onnan is, kb ugyanennyi Fehérvártól, valamint szintén kb. 50km Győrtől, ahol lakik jópár lelkes fórumozó, akinek ez a távolság nem jelentene akadályt.

Szóval Tata azért lenne jó, mert sok-sok emberkétől van egyforma távolságra, azaz lennénk jópáran, másrészt kellemes hely egy talira.

Várom az építő jellegű hozzászólásokat, hogy a felvetés tetszik-e vagy sem, esetleg további ötleteket.

Link to comment
Megosztás:

Ma délután végre dumáltunk egyet Conquistadorral egy üveg kellemesen hűs stella mellett. <_<

Felvetődött egy találkozó ötlete június első felére, mondjuk egy hétvégi napra, napsütéses szombati napra. A helyszín pedig lehetne egy szép város, vízparttal, mi Tatára gondoltunk. Ez azért lenne praktikus, mivel így tudnának jönni az esztergomiak, komáromiak is, Bp-től sincs messze, esetleg onnan is, kb ugyanennyi Fehérvártól, valamint szintén kb. 50km Győrtől, ahol lakik jópár lelkes fórumozó, akinek ez a távolság nem jelentene akadályt.

Szóval Tata azért lenne jó, mert sok-sok emberkétől van egyforma távolságra, azaz lennénk jópáran, másrészt kellemes hely egy talira.

Várom az építő jellegű hozzászólásokat, hogy a felvetés tetszik-e vagy sem, esetleg további ötleteket.

Én elmennék nagyon szívesen egy tatai talira. :lol: De ne az öreg tóhoz menjünk, mert ott rengetegen vannak.

Link to comment
Megosztás:

Ma délután végre dumáltunk egyet Conquistadorral egy üveg kellemesen hűs stella mellett. <_<

Felvetődött egy találkozó ötlete június első felére, mondjuk egy hétvégi napra, napsütéses szombati napra. A helyszín pedig lehetne egy szép város, vízparttal, mi Tatára gondoltunk. Ez azért lenne praktikus, mivel így tudnának jönni az esztergomiak, komáromiak is, Bp-től sincs messze, esetleg onnan is, kb ugyanennyi Fehérvártól, valamint szintén kb. 50km Győrtől, ahol lakik jópár lelkes fórumozó, akinek ez a távolság nem jelentene akadályt.

Szóval Tata azért lenne jó, mert sok-sok emberkétől van egyforma távolságra, azaz lennénk jópáran, másrészt kellemes hely egy talira.

Várom az építő jellegű hozzászólásokat, hogy a felvetés tetszik-e vagy sem, esetleg további ötleteket.

Számomra tökéletes. Úgyis június elején van a születésnapom. :lol: Tudok időt szakítani rá bármikor is lesz... és igen, már tudom előre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A lényeg a talival kapcsolatban, hogy én 2 műszakban dolgozom és sokszor hét végén is megyek. Nálam minden páratlan hét délutános műszak és akkor szombat is délutános, tehát ha esetleg összejön a tali akkor részemről a részvétel csak páros hét hétvégéjén lehetséges ha a szombat a kiválasztott nap. Nem én vagyok a mérvadó, sőt nem is szeretnék az lenni amit a többség mond! Részemről talán egy juni 13. javaslat lenne.

Üdv:BB

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A lényeg a talival kapcsolatban, hogy én 2 műszakban dolgozom és sokszor hét végén is megyek. Nálam minden páratlan hét délutános műszak és akkor szombat is délutános, tehát ha esetleg összejön a tali akkor részemről a részvétel csak páros hét hétvégéjén lehetséges ha a szombat a kiválasztott nap. Nem én vagyok a mérvadó, sőt nem is szeretnék az lenni amit a többség mond! Részemről talán egy juni 13. javaslat lenne.

Üdv:BB

Én pedig folyamatos műszakban vagyok,inkább hétköznap vannak szabadnapjaim.

Havonta egy hétvégém szabad,de azt most el is találtad. <_<

Tehát támogatom a Június 13-at.

Link to comment
Megosztás:

Én pedig folyamatos műszakban vagyok,inkább hétköznap vannak szabadnapjaim.

Havonta egy hétvégém szabad,de azt most el is találtad. :lol:

Tehát támogatom a Június 13-at.

Énmeg minden hétvégén otthonvagyok és szinte mindíg rá is érek, kivéve akkor amikor nem. <_< De ha mondtok egy konkrét időpontot hogy mikor hol merre akkor ottleszek 100%. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.