Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

ha jó a társaság megéri lemenni. 2x voltam ott anno kajak versenyen, szal nem egy kibírhatatlan út.

véleményem szerint több régiós cartárs jön kecskemétre, így ott akár személyesen is meg lehetne beszélni. (csak mert úgy gyorsabban áramlik az információ) :lol:

Én, ha minden igaz, szombaton megyek Tatabányáról pályanapra. Nem biztos, de szeretnék. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

szerintem èn leszek ott a legfiatalabb.valamint megkockàztatom, hogy èn leszek az egyetlen aki egy ültetett opel zafiràval megy :lol:

Ha jól látom baji vagy, akkor ha szombat reggel megyek mehetünk együtt is akár. Még filózom, lehet péntek este felnézek Bp-re és akkor szombaton onnan megyek.

Link to comment
Megosztás:

Na akkor reggel fogok indulni tbányáról, hogy pontosan mikor, még nem tudom, de nagyjából 8 körül már pesten kéne lenni. Minnyá pontosabb leszek. :lol:

No, Tbányáról jönnek még, innen indulnánk olyan 7.15 körül, de ha adsz egy telószámot, akkor amint van fix időpont írok egy sms-t. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 8 months later...

Tatabányán volt már valami hasonló megmozdulás régen. Ha hétvégén lesz, akkor szerintem Én is elnéznék egy ilyenre. Mondjuk a Vértescenter tetőparkolója nagyon jó ilyen szempontból. Könnyen megtalálható, kb majdnem mindig üres és jó platz a beszélgetésre. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom ki halott már róluk de multkor akadtam rá egy F oldalon:

m.facebook.com/profile.php?id=205205749555688&slog=47193199&seq=427549905&fbtype=65&refid=46

Az biztos hogy Én nem fogok hallani róluk ezután sem. :D ( hacsak nem adsz valami FBtleneknek is megtekinthető linket :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.