Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

István ! neked a fekete gyengébben világít ?

mert nekem elvileg a senator lámpája fekete - nem tudom gányolt-e vagy vmi extra cucc- de nem sokat látok vele...gondoltam h kicserélem gyárira de az nem olyan szép :(

Szerintem jól világít,jobb mint a gyári ami benne volt mikor megvettem.Neked utólag csinált van benne,megkérdeztem a sráctól mikor az Anti megvette.Lehet hogy a foncsór is le van feste nálad?

Link to comment
Megosztás:

Sötét az csak nem mindegy honnan nézed......Mert nem a foncsor fekete hanem a búra.Vagyis az se de feketének tűnik :P :cry: :D

http://www.gsicaravan.extra.hu/tel/tel9.jpg

Ennél létezik sötetebb is,de az nekem már nem tetszik,mivel sötétebb mint a lámpa.

Azt már én is néztem az ebay-en, hogy többféle sötétített lámpa és irányjelző létezik. Te egy helyről vetted, esetleg "szett"-ben? Én attól tartok, hogy nem lesz egyforma. Ez az egyik hátránya az internetes (ebay-es) vásárlásnak, hogy nem tudod élőben megnézni az árut :( .

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.