Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

na mivan kicsi söfőr hogy áll a kocsid??? :lol: Vagy már működik?? :)

Szétvágás alatt áll... Két hét múlva kész a kasztnimunnka, utánna fényező, aztán utánna összerakás + vezérlés és szelepszárszimering csere. Aztán majd a többi később. :lol:

Amúgy szerkesztettem a fenti HSZem egy kis plus infóval. :P

Link to comment
Megosztás:

Szétvágás alatt áll... Két hét múlva kész a kasztnimunnka, utánna fényező, aztán utánna összerakás + vezérlés és szelepszárszimering csere. Aztán majd a többi később. :lol:

Naon helyes , örülök hogy halad a dolog.... :) :P És a másikkal mizu?? nemhítak nemszóltak?? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Minden reggel az Árpád-hídon jövök át és azon gondolkozom melyik a rosszabb a motornak:

a., ha egyesben hagyom és 1500-2000 körül tartva csorgok előre (ennél gyorsabban nem lehet menni)

b., ha ráhuzom a kettest, de ilyenkor alapjárat közelben marad végig, sokszor berángat az alacsony forgulat miatt, néha pedig finoman rá is kuplungozok

Link to comment
Megosztás:

AKI EDDIG ALlIANZOS VOLT VAGY CSAK SZERETNE ÚJRA BIZTOSÍTÁST KÖTNI, AZ LEGYEN OLYAN KEDVES ÉS KÜLDJE EL NEKEM PM-be AZ ADATAIT: :) :P :P

- név

- rendszám

- cccm

- irányítószám,

- bonusz fokozat(mindig h mi voltál eddig B2-B3-B10 stb... meghogy volt e baleseted)

- szül év

- jogsi megszerzésének az időpontja

nemtudom még idén mi lesz, kiszomolja mindenkinek a srác, de jóra senki ne számítson... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Minden reggel az Árpád-hídon jövök át és azon gondolkozom melyik a rosszabb a motornak:

a., ha egyesben hagyom és 1500-2000 körül tartva csorgok előre (ennél gyorsabban nem lehet menni)

b., ha ráhuzom a kettest, de ilyenkor alapjárat közelben marad végig, sokszor berángat az alacsony forgulat miatt, néha pedig finoman rá is kuplungozok

6000-6500 között erzi jól magát :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

AKI EDDIG ALlIANZOS VOLT VAGY CSAK SZERETNE ÚJRA BIZTOSÍTÁST KÖTNI, AZ LEGYEN OLYAN KEDVES ÉS KÜLDJE EL NEKEM PM-be AZ ADATAIT: :) :P :P

- név

- rendszám

- cccm

- irányítószám,

- bonusz fokozat(mindig h mi voltál eddig B2-B3-B10 stb... meghogy volt e baleseted)

- szül év

- jogsi megszerzésének az időpontja

nemtudom még idén mi lesz, kiszomolja mindenkinek a srác, de jóra senki ne számítson... :lol: :lol: :o

És aki Szeretne azlenni??? De most jelenleg postás??? :lol: Tudsz mondani valami árat kb ra? :P

Ja: Jogsi 96-ban szerezve , B3 most vidék 78 kiadás vagyok! ;) És nemokoztam balesetet még soha! :D

Link to comment
Megosztás:

És aki Szeretne azlenni??? De most jelenleg postás??? :lol: Tudsz mondani valami árat kb ra? :lol:

Ja: Jogsi 96-ban szerezve , B3 most vidék 78 kiadás vagyok! :) És nemokoztam balesetet még soha! :P

megtennéd h leírod PM.be és a hétvégén kiderül, hogy mik a lehetőségek!

köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.