Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

inkább mondd mi van a cével

hóban isteni volt,hátha még lesz hó idén(tavasz elött), ahhoz h száraz úton is igy viselkedjen, még sok napot kell dolgoznom, addig pihen a garázsban néha megjáraton h ne pókhálósodjon a blokk....

Egyenlőre tejeskávét-t kell "rendbe hozni, lakat-fény":lol:)))))

Annyira biztos nem szar... meg ez amolyan kinek a pap kinek a paplan dolog lehet... :lol:

Én csak hallottam róla az okosoktól h mesze nem olyan jó mint az összkerekesek meg nagy fordulóköre van vagy mi és ugyanannyi az ára talán stb.

Nálam az evo VIII a nyerő.... ha nem az én zsebemből kell "táplálni"

Link to comment
Megosztás:

Én csak hallottam róla az okosoktól h mesze nem olyan jó mint az összkerekesek meg nagy fordulóköre van vagy mi és ugyanannyi az ára talán stb.

Nálam az evo VIII a nyerő.... ha nem az én zsebemből kell "táplálni"

Néztél autómániát?Az egyetlen olyan teszt volt,ahol nem voltak vele megelégedve..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Néztél autómániát?Az egyetlen olyan teszt volt,ahol nem voltak vele megelégedve..... :lol:

kb egy éve start autoban sem de top gearben fél percig monták a tökéletes szinonimáit mint minden fordnak meg"angol" autónak általában szokták de Pont ezért angolok

Magyar autós műsort sztem akkor láttam utoljárra, azért ezek közel sem mérvadóak, Angolok meg ugye nem sznobok annyira....:lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

kb egy éve start autoban sem de top gearben fél percig monták a tökéletes szinonimáit mint minden fordnak meg"angol" autónak általában szokták de Pont ezért angolok

Magyar autós műsort sztem akkor láttam utoljárra, azért ezek közel sem mérvadóak, Angolok meg ugye nem sznobok annyira....:lol: :lol: :P

a top gear látványos meg poén de nem valószínű h hiteles is :lol:

a garázst néztem nemrég...na az még egy semmitmondó műsor....

egyik rosszabb mint a másik :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.