Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

tényleg valami linux hoz értö emberke van köztetek ?!?!

hogyan mountolok be egy halozati megosztast linux alá

a masik is linux egyébként ..?!?!?!?

addig jutotam hogy rákerestem és amikor ki jött egy 4 oldalas leiras csak a mount parancshoz feledtam :lol:

még a file system tipusat meg mi a turot is meg kell adni

yah és az sem lenne hatrany ha ujra inditasnal automatikusan csatlakoztatná

Link to comment
Megosztás:

hogy fér bele egy verseny a 7L-es fogyiba?

Miután Antiék aszonták Pólus cancel, hazagurultam, hát nem összeakadtam vmi sz@r ötajtós fehér fóliázott fastrával aminek piros volt az egyik hátsó ajtaja. Nem bírtam olyan lassan rajtolni ezen a jeges genyán hogy ne forogjon állandóan a kerék így jó lesz*patott fene egye meg :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Miután Antiék aszonták Pólus cancel, hazagurultam, hát nem összeakadtam vmi sz@r ötajtós fehér fóliázott fastrával aminek piros volt az egyik hátsó ajtaja. Nem bírtam olyan lassan rajtolni ezen a jeges genyán hogy ne forogjon állandóan a kerék így jó lesz*patott fene egye meg :lol: :lol:

ilyenkor az lebegjen a szemed előtt h 7l/100km :P :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

yahh nem tom ki hogy van vele

de aki a focit szereti lehet rá baszarint evvel a VB vel

mert digi sport tette a lagnagyobb ajánlatot az MTV nek ...

bár még nem biztos hogy nekik adjak el a jogokat ... mert nem kereshetne rajta az MTV a szerzödés szerint

no mind1 a lényeg ha ök veszik meg akkor max 20% lefedettséggel rendelkezö digisportot nem sokan fgjak latni :lol:

Link to comment
Megosztás:

yahh nem tom ki hogy van vele

de aki a focit szereti lehet rá baszarint evvel a VB vel

mert digi sport tette a lagnagyobb ajánlatot az MTV nek ...

bár még nem biztos hogy nekik adjak el a jogokat ... mert nem kereshetne rajta az MTV a szerzödés szerint

no mind1 a lényeg ha ök veszik meg akkor max 20% lefedettséggel rendelkezö digisportot nem sokan fgjak latni :lol:

ez egy jó hír... HD-be még úgyse néztem soha foci vb-t :lol: :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.