Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nagyok komoly lett! Azok a Hankook gumik jók ilyen tempósabb használatra?

nagyon erős falú gumi, mellette jó puha a kopófelülete. remélem, hogy beválik, de nincs vele semmi tapasztalatom még. ára alapján felső kategóriás. kb. ennyit tudok róla. A8 4,2 kváttróra széria ezt szerelik.

Link to comment
Megosztás:

Nem azért csináztad? :lol:

Bár sok olyan embert ismerek,aki összerakta egy valag pénzért,ki sem élevzte és eladta...sosem értettem. :(

mármint azért raktam össze, hogy elvigyék sz@rérhugyér? :lol: :D nem! :D

jó lenne, ha elvinnék, de nem ragaszkodom hozzá, hogy rosszul járjak. :D

Link to comment
Megosztás:

mármint azért raktam össze, hogy elvigyék sz@rérhugyér? :lol: :lol: nem! :(

jó lenne, ha elvinnék, de nem ragaszkodom hozzá, hogy rosszul járjak. :D

Dehogy,nem így értettem!

Hanem ha már összeraktad,akor élvezd ki először az örömöt,amit nyújt és utána add el.

Én arra céloztam,hogy láttam olyat,hogy csak az építés öröme kellett,aztán ahogy kész lett rögtön eladta,a miértre meg nem volt válasz.

Link to comment
Megosztás:

Dehogy,nem így értettem!

Hanem ha már összeraktad,akor élvezd ki először az örömöt,amit nyújt és utána add el.

Én arra céloztam,hogy láttam olyat,hogy csak az építés öröme kellett,aztán ahogy kész lett rögtön eladta,a miértre meg nem volt válasz.

ja értem. hát kb. így vagyok vele én is, már előre látom, hogy nagyon nem fog érdekelni az ügy. de majd kiderül, hátha mégis. ahhoz nagyot kellene homorítania a kocsinak, őszintén szólva nem nézem ki belőle. ahhoz tényleg fel kéne rakni a turbót, 600 paci, ez a kocs meg nem lesz úgy összerakva, az tuti. az összerakás sokkal izgibb meló, csak sok benne az impássziböl missön, azt nem szeretem, annyira.......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.