Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát igen ha napi minimum 100kmt mászkálsz akkor nem árt egy megbízható keveset fogyasztó taliga.

Amúgy az nem pálya, hogyha családi eksön van akkor mentek a fókával, ha meg csak neked kell (sokat mászkálni) arra veszel egy kis verdát pl 1.3 cdti c corsa?

Bár tényleg nem néz ki rosszul ez a Mondejeejoo. De két és fél misi az sok pénz ahhoz hogy egy autóban álljon (már legalábbis nekem)

Link to comment
Megosztás:

Hát igen ha napi minimum 100kmt mászkálsz akkor nem árt egy megbízható keveset fogyasztó taliga.

Amúgy az nem pálya, hogyha családi eksön van akkor mentek a fókával, ha meg csak neked kell (sokat mászkálni) arra veszel egy kis verdát pl 1.3 cdti c corsa?

Bár tényleg nem néz ki rosszul ez a Mondejeejoo. De két és fél misi az sok pénz ahhoz hogy egy autóban álljon (már legalábbis nekem)

Nekem is az....úgyhogy elvetve.....de corsa sose kellene.Abban nem lehet napi 3órát utazni.És ha már kompromisszum,akkor kell a power,meg a nagy csomagtartó,mert egy héten 2-3x megyek a kutyával suliba....Nem nézegetek már kocsit,ha elviszik,akkor ráfekszem,és veszek egy 406ost.Olcsó is keveset is fogyaszt,teli extrás,óriás csomagtartója van...Tehát minden benne van ami kell,csak nem tetszik,de majd megszokom.....Vannak fontosabb dolgok is az életben az autónál :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is az....úgyhogy elvetve.....de corsa sose kellene.Abban nem lehet napi 3órát utazni.És ha már kompromisszum,akkor kell a power,meg a nagy csomagtartó,mert egy héten 2-3x megyek a kutyával suliba....Nem nézegetek már kocsit,ha elviszik,akkor ráfekszem,és veszek egy 406ost.Olcsó is keveset is fogyaszt,teli extrás,óriás csomagtartója van...Tehát minden benne van ami kell,csak nem tetszik,de majd megszokom.....Vannak fontosabb dolgok is az életben az autónál ;)

Akkor minek adod el az Astrát? Minden igaz rá ami a pözsóra csak még jól is néz ki :P

Apropó:

- Mér nem köszönnek egymásnak az utcán a Pözsóklubbosok?

- Mer reggel már találkoztak a szerelőnél :lol: :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor minek adod el az Astrát? Minden igaz rá ami a pözsóra csak még jól is néz ki ;)

Apropó:

- Mér nem köszönnek egymásnak az utcán a Pözsóklubbosok?

- Mer reggel már találkoztak a szerelőnél :lol: :lol: :D :D

Mert 17éves,mert 7 éve van nálam,mert lenne mit költeni rá,és ha ráköltöttem,nem akarom utána még 7 évig használni.

A viccre inkább nem reagálok :P Ezt mondtátok a fordra is...mégis elmentünk vele 80e km hiba nélkül :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mert 17éves,mert 7 éve van nálam,mert lenne mit költeni rá,és ha ráköltöttem,nem akarom utána még 7 évig használni.

A viccre inkább nem reagálok :lol: Ezt mondtátok a fordra is...mégis elmentünk vele 80e km hiba nélkül :P :D :D ;)

egy jo 205gti-t is nézhetnél :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.