Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Budapesti újgazdag kis fiatal suttyó, ideállít biturbo Audival és attól fél hogy a 2.5es BMW neki driftelni kevés lesz és hogy szépen húz, de a 3.5es amiben ült, az jobban megy ( milyen meglepő :P ) és hogy mennyit engedek a feléből... :D

Még megnéz 1-2 autót azt mondta, aztán majd visszahív jövő héten. Mondtam neki, hogy szaré hugyé, nem adom el, akkor inkább megmarad. Ebből az árból sokat alkudni nem lehet. :P

Link to comment
Megosztás:

nyugodtan elfelejtheted :D

amúgy 2.5es a bömbi? akkor mér baj h 10et eszik? ezt tudtad amikor megvetted nem?

Amikor megvettem még nem volt baj, 1éve. Nem volt 400Ft a benzin és nem volt 50Ftos + ÁFA az etanolon... :D

Egyébként nem mindenáron akarok tőle szabadulni, mert hétvégi autónak ideális. Viszont pályázni és hosszabb útra menni vele nem éri meg, mert leeszi a hajam, a rövid difi áttétel miatt. Tehát mindennapi közlekedésre nem nagyon alkalmas.

Télen el leszek vele, negyed gázzal lehet keresztben közlekedni akárhol, aztán majd meg kiderül. A hirdetést nem veszem le, ha valaki ajánl érte annyit amennyit szeretnék érte kapni elviheti, ha nem, akkor marad. :P

Szerk.: Ja és akkor még nem volt tervben ez az egykulcsos adórendszer sem, ami nem csak az Én fizetésem rövidítette meg pár tízezerrel...

Szerk2.: Hoppá, baleseti adó, minden autósnak, KGFB kb 30%al drágul, juhú! :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.