Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tényleg Zsolti!

Hogy muzsikált a verda? A nagy hideben nem is beszéltünk róla... :unsure: .

Írtam Kohári Zolinak, hogy küldje el pls a mért eredményeket az Opel katra.

Hát rosszul. Még nincs gyakorlatilag értelmes program rá. Ez most a közlekedős és a csőgázas megoldás, mivel csak így lehetett felprogizni. Erősnek erős, de középtartományban meg fullad. Szóval emberi fordulatról nem tudtam elindulni, csak esztergával. Ezt csak fokozta a marha hideg. Majd ha alpha-n rendszerű lesz a kocsi, akkor lehet felprogramozni és megpróbálom majd még egyszer. :)

Link to comment
Megosztás:

én erre az autóra úgy fogalmazok, hogy nem az én ízlésem se a belseje (az ajtókárpitok fényezve vannak), se a felni, szerintem a fényezés se lett annyira szép, az illesztések is javításra szorulnak, és akkor remélem nem bántok meg senkit ezzel

persze lehet egyáltalán nem érdekel senkit a véleményem :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

én erre az autóra úgy fogalmazok, hogy nem az én ízlésem se a belseje (az ajtókárpitok fényezve vannak), se a felni, szerintem a fényezés se lett annyira szép, az illesztések is javításra szorulnak, és akkor remélem nem bántok meg senkit ezzel

persze lehet egyáltalán nem érdekel senkit a véleményem :D

Tényg hogy Lanti Gsi-ének jobban áll ez a szín! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.