Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

és hova fogallunk szállást? azt látom, hogy budapest, de hol? mikor milyen progik lesznek? mi a kakucsring?

nem kötekedem, csak szeretnénk menni tályékozódásira is meg kakucsra is, de így nem lehet tervezni vele!

Júliusban lesz! Biztos jönnek még infók! Lanti egyszer szervezhetnél már valamit, és akkor nem lennél ilyen türelmetlen... :omg: ;)

Link to comment
Megosztás:

hát bazz... nem kritizálok, de hova foglaljak/regeljek bármit is ha nincs kiirva, hogy mikor mi lesz, hol....

pedig tudják, hogy milyen progik lesznek....

mind1 felejtsétek el...

Látod megint megsértődsz... ahelyett, hogy azt írtad volna, hogy szervezel valamit... :D :D :D :sneaky: De majd én kitalálok neked valamit ne aggódj... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Látod megint megsértődsz... ahelyett, hogy azt írtad volna, hogy szervezel valamit... :D :D :D :sneaky: De majd én kitalálok neked valamit ne aggódj... :D :D

dehogy sértődtem, csak nem értem ezt a fajta "üzeltpolitikát" :)

na találj ki valamit! várom! :)

Link to comment
Megosztás:

A szállás az universumban lesz (Dunaharasztin vagy hol). A kakucs ring meg ki lesz bérelve vasárnapra.

A tesco mögött kell behajtani, a kempinget illetve a wakeboard pályát kell keresni. Tavaly ott volt egy usa autós találkozó.

Szerintem túl sokan oda nem férnek el, pláne júliusban amikor a parkoló dugig van

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.