Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

huuuu .. hosszu de hajrá...

elfosta magat a fütés radiator aki kicserélte szarul rakta fel a csövet igy szétment a csö a valto kulliszattol

a csö ami jött cserébe az padig a masik végén volt szar és a lurdy elött nem sokkal szarrá ment

és a régi +ebbeöl a csöböl kellett masikat csinalni

és a melobol masfél orat késtem :( ami nem kicsit volt gaz ...

mindez ugy hogy reggel ment szét a csö du cseréltem estére megint csere

zsír :/

Link to comment
Megosztás:

azon agyalok idén lehet csak útvonalengedélyt kérek a bocira

- egy évben többször is lehet kérni

- meg kell adni honnan hova megyek?

lehet, amig van kötelező biztosításod rajta...

viszed szerelőhöz, ide-oda... kis megjegyzést kell írni a kérvényre, hogy miért kéred!

mondjuk szegedet szerintem nehezebb megmagyarázni, az már túl messze van, de nem kizáró ok...azt nem kell beleírni, hogy merre fogsz menni

Link to comment
Megosztás:

:blink:

ezt mér raktad oda? nekem idén kb a hungaroringre meg talán blitzre jut el a kadi, sajna a családi verda az első most, meg persze a biztonság a Vivinek, de ha az megvan talán végre elkezdődhet a kadira kuporgatás, 3500ért meg jó az 3 napra ha már egész évben 4 napot használnám a vadi új futóművet és fékeket :)

Link to comment
Megosztás:

hát ja de nem hinném hogy annyira megéri hiszen ha két évre nézzük akkor az 730nap ugye és 34ft/nap akkor ha 25e a műszaki így kicsit drágább azért. Műszakilag fos autók meg amúgy is járnak az utakon sajnos.

Ami jó hír idén nekem kimarad a szlalom is blitzen így aztán pláne elég a 3 napos útvonalengedély :( :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.