Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

na jó de azért az nem normális, hogy így el mernek adni autókat. Én begyújtanám a gyárral együtt ha a 2 éves autómba megkotlana a motor és az természetes lenne. Ráadásul raccingra gyártották, hát akkor csak oda kellet volna figyelni mit is csinálnak, vagy utólag változtatni rajta.

közhely de az új autók szarok. 100.000 alatt széteső motorok (dizel is) pár év alatt rohadó kasztnik...és nem csak az opel. Csak ezért nem veszek új autót :D

Link to comment
Megosztás:

láttam ebay-en egy z16ler-t 2200 ojróért eladó.

http://www.ebay.de/itm/OPEL-CORSA-D-OPC-1-6-AB-10-06-MOTOR-Z16LER-141KW-73250KM-/170971555742?pt=DE_Autoteile&hash=item27ceb2e79e

habár... 73e km.... ez is hamar megkotlik az elméletetek szerint (ami persze hülyeség, csak nincsenek felesleges tartalékok az új motorokban - kicsit okosabbak már mint 25 éve, amikor a c20xe-t, meg a let-et tervezték)

de tényleg meggondolnandó akkor már a courtenay sport-os z20leh crate engine.

Link to comment
Megosztás:

voszi,

nem lesz, erre szamitottunk... nagyjabol 2,5be lesz es akkor mar racce dugo+hajokar lesz benne... itthon 3 körül vannak még mindig és nincs nagy kijelzos digitklimas idehaza+ mind mar 2-3 tulajos... ez legalabb vezetett szervikonyves meg ha oda is lett a tecnika :(

Link to comment
Megosztás:

Jó, hát végül is Te tudod... amúgy sem a racionális emberek gyülekezete ez itt... Csináld!!! De nehogy megállj nekem 300 ló alatt, mert az már lassan szégyen... :D :D :D

Én is eltoltam télre a bubuprojektet, hogy akkor már tényleg ütős legyen, ha csnáljuk... :D Nem szeretnék szégyenben maradni... :icon10:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.