Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

azért csináltam meg az autómat, mert szeretem és mert ilyet szerettem volna, amilyen most (+kis ültetés meg egyé:lol:

azonban "sajnos" a héten kaptam céges autót (5 év után) és így a saját autómmal nemtudok mit csinálni....azt nem szeretném, hogy az utcán rohadjon és néha menjek vele pár kört hogy ne rohadjon be...

még nem döntöttem, hogy mi lesz a sorsa, de a szívem azt diktálja, hogy megtartsam, az eszem viszont azt, hogy adjam el és fektessem be a lovét

még erősen gondolkodom rajta (pont most készült el, szinte minden elem újra van fényezve, szépen kiszélesítve, lefalazva, lökhárítók megcsináltatva) :?

még aludnom kell párat rá :!:

ez az első autóm, saját magam gyűjtöttem rá a pénzt és nagyon a szívemhez nőtt még akkor is ha néha bosszúságokat okozott :(

Link to comment
Megosztás:

Kérdés:

Nektek mennyire recseg, ropog, nyekereg a beltér?

Főleg a két ajtóra lennék kíváncsi, hogy kinek van olyan tapasztalat h recseg amikor hepe-hupás úton megy vagy fekvőrendőrön halad át lassan?

Kicseréltem már benne a csapszegeket de nem szünt meg... (szilikon nem vált be és alig tudtuk leszedni)

Aztán hosszú tanakodás után bekentük egy bizonyos bőrbalzsammal amit nem tud beszívni de nem is tocsog tőle, amolyan csúszós felületet képez. Na ekkor szünt meg.

Nyekergős témában tapasztalatok?

Link to comment
Megosztás:

azért csináltam meg az autómat, mert szeretem és mert ilyet szerettem volna, amilyen most (+kis ültetés meg egyé:lol:

azonban "sajnos" a héten kaptam céges autót (5 év után) és így a saját autómmal nemtudok mit csinálni....azt nem szeretném, hogy az utcán rohadjon és néha menjek vele pár kört hogy ne rohadjon be...

még nem döntöttem, hogy mi lesz a sorsa, de a szívem azt diktálja, hogy megtartsam, az eszem viszont azt, hogy adjam el és fektessem be a lovét

még erősen gondolkodom rajta (pont most készült el, szinte minden elem újra van fényezve, szépen kiszélesítve, lefalazva, lökhárítók megcsináltatva) :?

még aludnom kell párat rá :!:

ez az első autóm, saját magam gyűjtöttem rá a pénzt és nagyon a szívemhez nőtt még akkor is ha néha bosszúságokat okozott :(

Na szép, ezért dolgoztunk vele?

Különben meg mi lessz ha otthagyod a céget?

Semmi nem tart örökké főleg a munkahelyek!

Ha jól emlékszem nem olyan rég ott akartad hagyni őket nem?

Én pl nem adnám el ha már ennyit öltem bele és ahogy hallom

olyan lett mint amilyet szerettél volna! Inkább bérelnék egy

garázst és hétvégén mennék vele az a plussz pénz meg ér ennyit.

Link to comment
Megosztás:

Kess ha akarod nálunk lehet tárolni ha ez gáz.

Ezt most viccen kivül mondom :wink:

Tomi veled meg akart beszélni SXP vagy kérdezni nemtom tegnap éjjel a búrádról csacsogtunk és azzal kapcsolatban. Tomi nem erről a búrádról :rr: hanem az mtsről :(

Link to comment
Megosztás:

Kess ha akarod nálunk lehet tárolni ha ez gáz.

Ezt most viccen kivül mondom :wink:

Tomi veled meg akart beszélni SXP vagy kérdezni nemtom tegnap éjjel a búrádról csacsogtunk és azzal kapcsolatban. Tomi nem erről a búrádról :rr: hanem az mtsről :(

de qrvara elfelejtettem mit is akartam kérdezni 8)

aztec véletlenül nme emléxel rá ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

azért csináltam meg az autómat, mert szeretem és mert ilyet szerettem volna, amilyen most (+kis ültetés meg egyé:lol:

azonban "sajnos" a héten kaptam céges autót (5 év után) és így a saját autómmal nemtudok mit csinálni....azt nem szeretném, hogy az utcán rohadjon és néha menjek vele pár kört hogy ne rohadjon be...

még nem döntöttem, hogy mi lesz a sorsa, de a szívem azt diktálja, hogy megtartsam, az eszem viszont azt, hogy adjam el és fektessem be a lovét

még erősen gondolkodom rajta (pont most készült el, szinte minden elem újra van fényezve, szépen kiszélesítve, lefalazva, lökhárítók megcsináltatva) :?

még aludnom kell párat rá :!:

ez az első autóm, saját magam gyűjtöttem rá a pénzt és nagyon a szívemhez nőtt még akkor is ha néha bosszúságokat okozott :(

Add el nekem, én vigyázok rá... :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Megosztás:

valahol meg tudom érteni a Kess-t....

én sem örülnék neki, ha ott rohadna valahol az autó, havonta 2-3 menni egykét kört, viszont (picit) idegeskedni miatta.....nem biztos hogy megérné...arra meg ugysem áll rá, hogy sz@rrá tuningolja, airride, meg flipflop, meg 50centis lcd, meg nitro és hasonlók :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.