Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Albert az nem az éjn qtyám volt :lol:

BTW az itthoniak is mindig megküldik, amin lemezfelni one azt egy sárgára sem méltatják fura módon :huh:

coupe nehezen de felhekkeltem, csak oda jó rövid csavarok kellettek mert kül belelógott volna a ft-be :)

Link to comment
Megosztás:

Albert az nem az éjn qtyám volt :D

BTW az itthoniak is mindig megküldik, amin lemezfelni one azt egy sárgára sem méltatják fura módon :)

Ja csak mert ismerösek a foltok :huh:

De a mi 'kis'kutyánk a lemezfelnit sem kiméli. Apám szerint vmivel be kell kenni a cuccot és akkor nem csinálják ezt (talán fokhagyma?)

De nagyon tré mer sima vizzel le sem jön úgy bemarja magát :lol:

Töxépidö van de nincs kedvem kimenni a kecóból...

Link to comment
Megosztás:

van qtya ellen mán láttam vmelyik újgazdagvagyok bevásárlóban de az úgy megcsipi őket állítólag h na és inkább nem szadiznám a jószágaim :D

nálunk eddig 1x volt cink, spanom hgtje frissen polirozott felni Brooklyn rádobott egy sárgát és a polírt úgy megmarta h öröm volt nézni :huh:

xépídő feelin - mondom kim1ek füvet meg sövénytnyirni. Fűnyíró noném bekapcs 3 métert tolom füst mi######om kaputt. na jó mondom sövényt is kell nyírni (a sövnyírő blek és dekker) mad 2m után a pengéje eltört :lol:

miaf@szvanma?

vagy beköltözöttabermuda3szöghozzánk?

so most m1ek obivankenobiba venni ezt azt :)

Link to comment
Megosztás:

Dontworry, ilyen melegben vasárnap délután tilcsajazembervallása hogy dolgozzon, ecsém is rommá törte a fűnyiró pengéjét egy hete...

"van qtya ellen mán láttam vmelyik újgazdagvagyok bevásárlóban de az úgy megcsipi őket állítólag h na és inkább nem szadiznám a jószágaim"

Az én kutyámat megcsipheti, de azért ne azt a testrészét amivel le akarja pisilni, mert azt azért én se kivánom neki. Ha normális helyen csipi meg nem lesz baja, mert nagyobb mint én. De az ilyen style plázákba különben se megyek be ha nem életbevágó. Friss polirtól egyenlőre messze vagyok sajna..

Megyek eszem egyet aztán kicuccolom GTE-ből a zenét mert leköltözik egy hónapra Balcsira a kocsi és nem akarom hogy ezért próbálják meg felnyesni.

Coupé, elég baba az új avatar :huh:

(Ápropó az Eladó veterán autók topikot nézted anno? :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Viszont ez meg van ültetve hátul is, szóval én most cserélnék a helyedben egy misi ráfizetéssel... :lol:

Ellenben csak telefonon egyeztetett helyszínen lehet megnézni...

Biztos fél, hogy valaki lemásolja éjszaka a szárnyat... :huh:

Link to comment
Megosztás:

itt a következő érdekesség :huh:

062789_20060625112906.jpg

062789_20060625113010.jpg

Potom 500ezer és szerkezetileg egyben van

Hihetettlen hogy az emberek milyen...... :D

Viszont ez meg van ültetve hátul is, szóval én most cserélnék a helyedben egy misi ráfizetéssel... :)

Ellenben csak telefonon egyeztetett helyszínen lehet megnézni...

Biztos fél, hogy valaki lemásolja éjszaka a szárnyat... :lol:

Beszéltem ma a lakatossal és a Tarral is.A rugód az jó lesz nekem azt mondta annak szorulnia kell,a lakatos meg azt mondta amit a Tomi is hogy úgy lenne az igazi a szélesítés ha levágná az ívet rakna fel egy újat és úgy szélesíteni.Valószínű hogy ez csak jővőre vagy csak télen lesz megcsinálva :D

Mindegy nekem így is tetszik :)

Link to comment
Megosztás:

Mutattad a Tarrnak a képeket? Biztos tetszene neki...

A törött GSi nagyon komoly, a használtautón 550ért van épp 8 szelepes...

Ő már az elején is mondta hogy add egy rugót ültessem le,de tudtam hogy a kerék miatt bonyolult lesz.Most meg annyi melójuk van hogy biztos nem állnának neki a szélesítésemnek.Jobb is lesz egyben a többivel,elég lesz akkor nélkülöznöm az autót 1hónapig.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.