Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Demo THX a választ! Sebaj mert holnap amúgy is m1ek Vktrhez cuccé' s akkor hozok tőle egy burkolatot ish!

Isti már írtam nekem csak full alap kell amiből majd csinázok szhép jószágot :)

btw találkoztam Tommal igaz köbö 15m-t síkitva fékeztem -Isti és a gyengébbek kedvéért a gumi sikoltott, pontosabban a gumiK- de sikerült becsúsznom a qtra majd szóváltás....

emberünk annyira nem változott shemmit h csak na

mondja nekem full komolya arcal óvatosan és vigyáz, majd evvel a szelídkezdő terrorista mosollyal beszáll autóba és csőgázzal távozott köbö 100dBes hangzavarral 1ütt :lol:

Hő!

Inkább azt áruld el, hogy fér el mellette a Kadett! :huh:

Kösssz...

tudom sokan hívnak engem gyengeelméjűnek, de ezt most tényleg nem értem

miértne férne oda e?

Link to comment
Megosztás:

mondja nekem full komolya arcal óvatosan és vigyáz, majd evvel a szelídkezdő terrorista mosollyal beszáll autóba és csőgázzal távozott köbö 100dBes hangzavarral 1ütt :D

Azt hittem azt már nem halljátok... :lol: :huh:

Egyébként faja lett nagyon a verda, gratula hozzá. Élőben nagyon ütős a színkombó és mondjuk már képen sem volt túl ronda... :D :)

Link to comment
Megosztás:

Sikerült már beszerelni a cuccost? :lol:

Ha kellene a kompett tetöablak, akkor csak szólj.

áááh dehogy időm semmi :huh:

meg először meg kellene nézni a tetőablakot, hogy tényleg cserélni kell e mint ahogy mondtad...csak ahhoz kárpit leszedés, ha már leszedtük nem kellene még1x visszarakni hanem berakni az újat ilyesmi

szal nemtom :)

Link to comment
Megosztás:

kocsit lent találod a mélygarázsban, kellemes hűvös van...hajrá :lol:

de azt nem szeretném, hogy leszedjük, kiderül, hogy tényleg cserés -> kárpit vissza -> uj tetőablak szerez -> kárpit leszed ->....

szal érted....

Akkor szerezz addigra komplett tetőablakot. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.