Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Találj ki valami egyedibbet ;)

Amúgy érdemes elbeszélgetni a Bandival mert vannak ám elég jó ötletei ami a színt illeti.

Nekem ez a párosítás is tetszik

Nekem ez is tetszik: szürke-fekete 1 2

(jó a lökös illesztést ne nézzétek :blush: )

dobálóztok itt ezekkel a 200K körüli fényezés árakkal....egészen elkezdett viszketni a tenyerem :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem ez is tetszik: szürke-fekete 1 2

(jó a lökös illesztést ne nézzétek :D )

dobálóztok itt ezekkel a 200K körüli fényezés árakkal....egészen elkezdett viszketni a tenyerem ;)

Ilyen van aztecnak is....

Ha gondolod elsorolom hogy ezen kivül még mennyi pénzt kell áldozni rá.Így jól hangzik,de minden napra jön még ez+az.... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ilyen van aztecnak is....

Ha gondolod elsorolom hogy ezen kivül még mennyi pénzt kell áldozni rá.Így jól hangzik,de minden napra jön még ez+az.... :blush:

tudom ;) számolni kellene még a lakatossal, bazinagy felnivel meg még ki tudja mivel :lol:

ki tudnám fizetni de nem akarok kiadni most ennyi lóvét :D

Link to comment
Megosztás:

Igen!

Ez így van...

A fényeződ majd biztos örülni fog, a lakatossal karöltve, ha odaállítasz hozzájuk egy utángyártott géptetővel...

De tényleg nem vagy hülye...nem is mondta senki...de hajrá... :blush:

könnyű dolog a fiatalabbnak magyarázni... de lehet hogy okosabb mint gondolnátok...

nagyokosok...

ilyen opellal az utcára se mennék! (ha már itt tartunk)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.