Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én erre csak annyit mondok,hogy vissza vinném és ráhúznám a fényező és a lakatos fejére. :blush:

ennyi pénzért sajna nem menne, majd ha folyamatosan dolgozok akko elkezdem háttérbe szorítani a "ennyi pénzből gazdálkojunk ki egy járóképes autót" és akkor bizti szép meg jó......lesz de most ennyire futja a csóró szakatt kadettosnak.

jah egyébként a sárvédő ív szélesítés kifejezetten jó lett, főleg Dinynek, csakhát a fényezés...... meg nincs aládolgozva ami nem lakatolás kérdése.........

Link to comment
Megosztás:

ennyi pénzért sajna nem menne, majd ha folyamatosan dolgozok akko elkezdem háttérbe szorítani a "ennyi pénzből gazdálkojunk ki egy járóképes autót" és akkor bizti szép meg jó......lesz de most ennyire futja a csóró szakatt kadettosnak.

jah egyébként a sárvédő ív szélesítés kifejezetten jó lett, főleg Dinynek, csakhát a fényezés...... meg nincs aládolgozva ami nem lakatolás kérdése.........

Olyan nincs hogy ennyi pénzből.Ő mond egy árat,és azért az árért olyan munkát kell hogy kiadjon a kezéből ami neki is tetszik.Szerintem....Arra ne fogja rá egyik se hogy ennyi pénzből ezt lehet,mert akkor miért nem mondott 10-20ezerrel többet :D :blush:

Link to comment
Megosztás:

Fényezős téma: Van egy fényező barátom,akit bárkinek teljesen nyugodt szívvel és akár én vállanék rá garanciát,ha tehetném,hogy tökéletes lesz amit kap! Erről beszélgettünk a Lurdynál is nemrégiben.

Azt is mondtam,hogy egy ilyen buli 1,5hónap és 250forint.

Link to comment
Megosztás:

Fényezős téma: Van egy fényező barátom,akit bárkinek teljesen nyugodt szívvel és akár án vállanék rá garanciát,ha tehetném,hogy tökéletes lesz amit kap! Erről beszélgettünk a Lurdynál is nemrégiben.

Azt is mondtam,hogy egy ilyen buli 1,5hónap és 250forint.

az ár, az szimpi, de a másfél hónap talán kicsit sok nem??? :blush:

Link to comment
Megosztás:

Utaánakérdeztem egy két alkatrésznek az 1.8-thez

HF 30.000 HUF

váltó 10-20.000 HUF között

312-es fék nyereggel 35.000 HUF

Ferkóékkal beszéltem, azt mondták, hogy olcsóbb szinte minden mint az opelhez... :D Lali sem akarta elhinni először, de most hogy együtt dolgoznak, már látja ő is...

Este kijönnek ők is, megnézik... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Utaánakérdeztem egy két alkatrésznek az 1.8-thez

HF 30.000 HUF

váltó 10-20.000 HUF között

312-es fék nyereggel 35.000 HUF

Ferkóékkal beszéltem, azt mondták, hogy olcsóbb szinte minden mint az opelhez... :D Lali sem akarta elhinni először, de most hogy együtt dolgoznak, már látja ő is...

Este kijönnek ők is, megnézik... :blush:

Kérek féket!

Link to comment
Megosztás:

Tuljadon képpen miről beszélünk, hogy ha már azon gondolkozol, hogy az audi mitöl fog jobban menni... cooler...stb...stb.. 300Le- nél az is úgy fog reagálni mint a GSi...

Lehet az a gáz, hogy van egy olyan kocsid ami "készvan" és vmi újra vágysz, hogy sz...hass újra... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Tuljadon képpen miről beszélünk, hogy ha már azon gondolkozol, hogy az audi mitöl fog jobban menni... cooler...stb...stb.. 300Le- nél az is úgy fog reagálni mint a GSi...

Lehet az a gáz, hogy van egy olyan kocsid ami "készvan" és vmi újra vágysz, hogy sz...hass újra... :blush:

Hát én is ismerek olyat,aki eladta a jóautót és vette egy olcsóbbat. "Ehhez nem nyúlok hozzá,nem költök rá!" De már szárny,felni stb stb!

Nem értem én ezt. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.