Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

De ha nem kezd az ember arra félretenni amit nagyon szeretne soha nem lesz belölle semmi.

Helyes, ebben egyetértünk. De nekem most fontosabb pár überdizájn bútor mint egy elb@szott és szétidegelős telifény....annyira nem rossz az amennyire te mondod ;) "Jön-megy, fékezik,teszi a dolgát" :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

Súlyproblémáim vannak :blush: :D

Kihajoltam a parkolóban, hogy meghallgassam tényleg fura hangja van e valaminek vagy csak egyre parásabb vagyok....egyszercsak az ülés azt mondta reccs...-1 combtámasz ;)

meggondolandó, hogy veszek e másikat vagy ezt szétszedetni, újratömetni, újrakárpitoztatni és közben megheggesztetni.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Súlyproblémáim vannak :blush: :D

Kihajoltam a parkolóban, hogy meghallgassam tényleg fura hangja van e valaminek vagy csak egyre parásabb vagyok....egyszercsak az ülés azt mondta reccs...-1 combtámasz ;)

meggondolandó, hogy veszek e másikat vagy ezt szétszedetni, újratömetni, újrakárpitoztatni és közben megheggesztetni.... :lol:

jo állapotu ülés nagyon kevés van föleg vezetöoldali, viszont ha kitömeted akkor van 5-10évig egy jo ülésed.

Link to comment
Megosztás:

Súlyproblémáim vannak :blush: :D

Kihajoltam a parkolóban, hogy meghallgassam tényleg fura hangja van e valaminek vagy csak egyre parásabb vagyok....egyszercsak az ülés azt mondta reccs...-1 combtámasz ;)

meggondolandó, hogy veszek e másikat vagy ezt szétszedetni, újratömetni, újrakárpitoztatni és közben megheggesztetni.... :lol:

Pénznyelő vazzeg, pénznyelő! :lol: Megmondtam szépen játszál mert elveszem! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát hogyne. Nyilván azért van 18" felni + KW futómű a BMW alatt azután, hogy 1 éve vettem. De ha nem kezd az ember arra félretenni amit nagyon szeretne soha nem lesz belölle semmi.

félre nem teszel és ezt Te is tudod :D +ha Redi esetét nézzük akkor még felnit is venni kellene ami mégy legalább 200ezer.Így kb 600 és még akkor is spórolt itt-ott :blush:

Link to comment
Megosztás:

félre nem teszel és ezt Te is tudod :D +ha Redi esetét nézzük akkor még felnit is venni kellene ami mégy legalább 200ezer.Így kb 600 és még akkor is spórolt itt-ott :blush:

Mindíg vettem valamit az autóhoz minden hónapban. Úgy hogy nem kellett hozzányúlni a félretett pénzhez mert marad a fizuból. Tehát félre van téve. ;) Egyébként csak nem beszéltél a lakatossal ma délután?!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.