Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Annyit mondok, hogy 5 lici, most hogy nagyon tapostam 6.1 lett klímával...és elektromos recaro meg sokhangszóró...meg nem rohad a rugótányér... :)

Most megint miért az Én autómat cseszegeted???????Neked ez nem unalmas?

Amúgy meg 3500ft a rugótányér és kb 1 óra meló a csere.....

És még mindig 4 astra = audi S replika 4

Link to comment
Megosztás:

Itt ilyen biztos nem... B) :)

Max Redi...bár az alapjárat dolog nála sem stimmel...nem tiltást akartál írni??? :omg:

Nagyon finoman kezeli a gépet, szó szerint még oldalra sem néz, hiába ott állok a GSI-vel, mindig várom nézzen arra és leszólítom :) de semmi :o Bár gondolom nem fórumozik ő, mindenesetre szép a vasa nagyon, szépek a felnik, és durván van ültetve is, na majd lefotózom, arra hátha odafigyel. :D

Link to comment
Megosztás:

Most megint miért az Én autómat cseszegeted???????Neked ez nem unalmas?

Amúgy meg 3500ft a rugótányér és kb 1 óra meló a csere.....

És még mindig 4 astra = audi S replika 4

Kérdezd meg Tomot...ő hozta fel... :) ...még jó, hogy csak egy seggem van, így elég 1 kocsi is...nem kell 4... :) B)

Link to comment
Megosztás:

Szerdán vagy csütörtökön érkezem. De az én fő számom ott péntek este lesz. Jöhetsz szurkolni, puccsra készülök! :)

Kiváncsi vagyok, hogy van-e esélyem a három éve veretlen Ákos ellen a sörivó versenyen.

Én nem megyek, de Kaszkadőrt és Molnár Feriéket üdvözlöm add át nekik, meg Lalit is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.