Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akkor nem tudom...Tomnak csinálta a GSi-be mindíg hogy a xenon miatt állandóan kiírta....Eddig is kiírta?????

Az a furcsa, hogy a Rücklichtet csak azóta írja ki amióta kicseréltem a tolatólámpa kapcsolót... Azelőtt nem működött és nem írta, most hogy működik írja... Lehet hogy nem jó égők vannak benne? mármint nagyobbak mint kellene és azért ír rájuk hibát? :sowwy:

El tudom képzelni hogy a sötétített lámpa miatt nagyobb égőket kellett rakni a foglalatokba... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a furcsa, hogy a Rücklichtet csak azóta írja ki amióta kicseréltem a tolatólámpa kapcsolót... Azelőtt nem működött és nem írta, most hogy működik írja... Lehet hogy nem jó égők vannak benne? mármint nagyobbak mint kellene és azért ír rájuk hibát? :sowwy:

El tudom képzelni hogy a sötétített lámpa miatt nagyobb égőket kellett rakni a foglalatokba... :lol:

elvileg az csak szakadást mutat szal ha nagyobb az égő és nem szakadtt akkor nemszabadní írnia , és aszthiszem ha a biztije kintvan akkor is jelez! Nekem az elsőnél valami kontaktos akkor szokta kiírni egy koccolás erejéig!

Amúgy hogy muzsikál a kis vasacska ?? :lol:

Link to comment
Megosztás:

elvileg az csak szakadást mutat szal ha nagyobb az égő és nem szakadtt akkor nemszabadní írnia , és aszthiszem ha a biztije kintvan akkor is jelez! Nekem az elsőnél valami kontaktos akkor szokta kiírni egy koccolás erejéig!

Amúgy hogy muzsikál a kis vasacska ?? :lol:

Holnap szétkapom akkor a hátsólámpát, megtakarítok minden érintkezőt és ellenőrzöm az égőket hogy olyan van-e a foglalatban amilyennek kell lennie... Ha továbbra is csinálja akkor sz@rok rá. :lol:

Nagyon faja... Bár még szoknom kell az erőt amivel rendelkezem... Esőben elég érdekes vele kipörgésgátló nélkül közlekedni... Ma is volt egy pár érdekes eset... Tél előtt meg kell csináltatnom mindenképpen. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Holnap szétkapom akkor a hátsólámpát, megtakarítok minden érintkezőt és ellenőrzöm az égőket hogy olyan van-e a foglalatban amilyennek kell lennie... Ha továbbra is csinálja akkor sz@rok rá. :lol:

Nagyon faja... Bár még szoknom kell az erőt amivel rendelkezem... Esőben elég érdekes vele kipörgésgátló nélkül közlekedni... Ma is volt egy pár érdekes eset... Tél előtt meg kell csináltatnom mindenképpen. :sowwy:

Hát igen itt van LÓ bőven :lol: nekem is furi volt pláne hogy én télen vettem :P Meg kellet szokni a kispöccintés is kerék leforog fíílinget! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát igen itt van LÓ bőven :lol: nekem is furi volt pláne hogy én télen vettem :lol: Meg kellet szokni a kispöccintés is kerék leforog fíílinget! :lol:

arra leszek kivi hogy a 215ös Infinity gumik milyenek lesznek... Valahol ki kéne huzatnom végre a hátsó sárvédőket hogy feltehessem a kerekeimet... 4hónapja itt porosodnak csak. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

arra leszek kivi hogy a 215ös Infinity gumik milyenek lesznek... Valahol ki kéne huzatnom végre a hátsó sárvédőket hogy feltehessem a kerekeimet... 4hónapja itt porosodnak csak. :sowwy:

hát éncsak a 205 öst tudom mondani neked , de nemnagyon bagózik rá az is leforog ha durvátnyomok még 2. ban is! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát éncsak a 205 öst tudom mondani neked , de nemnagyon bagózik rá az is leforog ha durvátnyomok még 2. ban is! :sowwy: :lol:

Én arra mondtam hogy kivi leszek hogy hogyan tapadnak... Mindenki aztmondja hogy az Infinity gagyi és hogy nem lesz jó... De már 4hónapja "tesztelem" őket. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én arra mondtam hogy kivi leszek hogy hogyan tapadnak... Mindenki aztmondja hogy az Infinity gagyi és hogy nem lesz jó... De már 4hónapja "tesztelem" őket. :sowwy:

Jah értem :lol: Nekem BF Goodrich Geforce van nemrossz gumi de ettőlsem kell hasraesni ! YOKOHAMA Párti vagyok! Annál jobb guma nem kell :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.