Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Add el, és vegyél alá vagy nagyobb átmérőt, pl 17-18, a 19-et úgy is csak én vállalnám be a brigádból...szal azt nem mondom... :sowwy: vagy 9X16-os peremes valamit keress...

Ebből szép, mutatós felni sosem lesz így.... :P

Mi az hogy csak te vállalnád be?????? :lol: :lol: :lol:

Szép peremes felni lakatos és fényező melóval is jár...Én már csak tudom...Szóval akkor állj neki ha van rá keret.Szar dolog nézegetni a felnit a garázsban....

Link to comment
Megosztás:

Még nem tudom...egyenlőre van kedvem...de lehet fáradt leszek...6 napot tolok most egyben...és látjátok...ha így folytatom...elfáradok bakker... :P

:sowwy: :lol: Anti ha lessz időm majd még meg is sajnállak :lol: :lol: Sok Game közben pukkansz te le estére! :lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Még nem tudom...egyenlőre van kedvem...de lehet fáradt leszek...6 napot tolok most egyben...és látjátok...ha így folytatom...elfáradok bakker... :lol:

Szeeeeeeeeeeeeeeegéééééééééééény AntiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMi egyébként nem dolgozunk ám egy héten 5 napot....A fórumozáshoz meg nem kell hogy kipihent legyél...Mutasd meg mit tud a suzuki :P :sowwy: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

akko is nekem van a legnagyobb klímám

sok naplópó. állandóan egy csomó olvasnivalót adtok, még szerencse hogy felébredtem és volt időm olvasgatni bár 5ig bent kell rohadnom :sowwy:

1. nyomtasd ki...akkó tudsz a villamoson is olvasni...Mr Cabrio...

2. versenyeztek Lantival a Medence in the car award címért??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szeeeeeeeeeeeeeeegéééééééééééény AntiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMi egyébként nem dolgozunk ám egy héten 5 napot....A fórumozáshoz meg nem kell hogy kipihent legyél...Mutasd meg mit tud a suzuki :P :sowwy: :lol: :lol:

Hát...de én nem 9-től 11-ig melózok...hanem reggel fél7-től este fél 8-ig...azé nem mindegy...tudod mennyi offolással jár ez??... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát...de én nem 9-től 11-ig melózok...hanem reggel fél7-től este fél 8-ig...azé nem mindegy...tudod mennyi offolással jár ez??... :sowwy:

Bele gondoltam és tényleg megsajnáltalak.......Ma megint lesz vagy 100hsz.El se tudom képzelni mennyi melóval járhat ez :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.