Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ilyenkor örülök, hogy mindig van utánpótlás...

Én már túlvagyok egykét dolgon...aztán jött coupe...aztán Lanti is kezdi ízlelgetni a szopóágat...de jössz Te is...aztán meg a kis Lobo...

Zsííííííííííííííííííír.... :sowwy:

azért egyenlőre senki nem tudott kitörni az árnyékodból e téren :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ilyenkor örülök, hogy mindig van utánpótlás...

Én már túlvagyok egykét dolgon...aztán jött coupe...aztán Lanti is kezdi ízlelgetni a szopóágat...de jössz Te is...aztán meg a kis Lobo...

Zsííííííííííííííííííír.... :sowwy:

Csak mi tudjuk hol kell abba hagyni...meg azt se felejtsd el hogy én már elmentem 15e km-nél többet a kocsival :P :lol:

Hülyék mindíg leszek...Hiába magyarázom hogy felesleges....Én se hittem neked,ők se hisznek nekem... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

dél környékén buzgolkodtak...meg most még itt van a főnököm is...szal azért most még melózgatok is közben... :sowwy:

88hozzászólás a mai napon..és még hol van a 7 óra....Ebből rekord lesz...És még azt mered mondani hogy dolgozol????? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak mi tudjuk hol kell abba hagyni...meg azt se felejtsd el hogy én már elmentem 15e km-nél többet a kocsival :P :lol:

Hülyék mindíg leszek...Hiába magyarázom hogy felesleges....Én se hittem neked,ők se hisznek nekem... :sowwy: :lol:

De látod Te még magadnak sem hiszel...én legalább belátom, hogy én hülye vagyok...bár leszarom... :P

De Te is még most fújattad a középkonzolt, felnicserén agyalsz...folytassam??? :lol:

Lehet többet mentél el mint 16e (amit én mentem a turbóssal) de azért Te is tudod, hogy élmény szinten többet kaptam...okés, volt olyan, hogy reggel már tátott szájjal keltem...mert szopásra állt a szám...de ettűl függetlenül...a mai napig nem bántam meg... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

88hozzászólás a mai napon..és még hol van a 7 óra....Ebből rekord lesz...És még azt mered mondani hogy dolgozol????? :sowwy: :lol: :lol:

68 fő érkező, ebből már 45 körül megjöttek közbe...na jó nem mondom, hogy kimerítő infókkal szolgáltam BP-ről, meg a környékről...de a kulcsát mind megkapta... :lol:

Utazó is volt 50 körül...de sima ügy volt... :P

Link to comment
Megosztás:

De látod Te még magadnak sem hiszel...én legalább belátom, hogy én hülye vagyok...bár leszarom... :lol:

De Te is még most fújattad a középkonzolt, felnicserén agyalsz...folytassam??? :P

Lehet többet mentél el mint 16e (amit én mentem a turbóssal) de azért Te is tudod, hogy élmény szinten többet kaptam...okés, volt olyan, hogy reggel már tátott szájjal keltem...mert szopásra állt a szám...de ettűl függetlenül...a mai napig nem bántam meg... :lol: :P

Hogyne hinnék,de még a felénél járok kb mint Te...beismerem Én is hogy hülye vagyok.......ez van...Még 1x biztos nem kezdeném el.....A turbós feelingből meg én is kaptam eleget...Azért se kezdek bele :sowwy: :lol: :lol: Azért a jó c20xe mindíg kihúzott a bajból....Gondolj bele ha nekem is let lett volna..Egyiknap Te a másiknap meg Én húztalak volna :lol:

Link to comment
Megosztás:

68 fő érkező, ebből már 45 körül megjöttek közbe...na jó nem mondom, hogy kimerítő infókkal szolgáltam BP-ről, meg a környékről...de a kulcsát mind megkapta... :sowwy:

Utazó is volt 50 körül...de sima ügy volt... :lol:

amennyit távol voltál a forumtól ma, abbol arra merek következtetni hogy úszol a jattban :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.