Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

amúgy meg turbicsekórát keresgélek...hogy milyen lenne a legszebb, legjobb...gondolkoztam, digitálisban is...vagy ilyen fele-fele megoldáson...analog-digit mix...

értem tehát beirtad hogy nyomásmértő és véletlen kidobott egy olyan felnit amiben pont volt sárga, tiszta sor :sowwy: :lol:

hova raknád azt az órát?

Link to comment
Megosztás:

amúgy meg turbicsekórát keresgélek...hogy milyen lenne a legszebb, legjobb...gondolkoztam, digitálisban is...vagy ilyen fele-fele megoldáson...analog-digit mix...

Na visszajöttem :sowwy: szerintem nézz egy hajtóka és csapágysort is, na meg dugókat, szerintem ogod te emelgetni a nyomást és nemárt készüli :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na visszajöttem :sowwy: szerintem nézz egy hajtóka és csapágysort is, na meg dugókat, szerintem ogod te emelgetni a nyomást és nemárt készüli :lol:

Nem...nem akarok hozzányúlni, tekergetni semmit...ez a moci ezt tudja ahova most be van lőve...lehetne feljebbvinni, de akkor elöbb utóbb jönne a bibi...azt meg neeeeeeem...

Jó lesz ez így... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem...nem akarok hozzányúlni, tekergetni semmit...ez a moci ezt tudja ahova most be van lőve...lehetne feljebbvinni, de akkor elöbb utóbb jönne a bibi...azt meg neeeeeeem...

Jó lesz ez így... :lol:

Gyorsulunk majd? :sowwy:

ja a másik fórumon is válaszoljááááá :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.