Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na hát sikerült végül a lengéscsillapítót kicserélni úgy ,hogy nem vettem ki!!

Szereztem spéci csőkulcsot!

DE!! leengedtem a kocsit és a 60-as ültető rugóval magasabb mint a 40-sel volt :sowwy:

Van kb 3 cm a kerék és az ív között, félek rosszat adtak és ez is 40-es.

Elvagyok keseredve

Ha van valakinek FK-VAL ilyesféle tapasztalata pliiiz ossza meg mert kivácsi vagyok

köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Igen ezen gondolkodtam én is hogy a régi már beült,de hát az akkor is csak 40-es és 2cm ülne össze?hm

Azt megköszönném ha megnéznéd

A cikkszám: FKS32/32/1 VA

félek hogy a 32/32 az a rugó méretét jelöli.de akkor átvertek.

Ez a rugó cikkszáma a komplett futóműé az megfelel a 60/40nek de erre nem találtam infot.

Link to comment
Megosztás:

Anti, nem tudom fórumozol e már a seat fórumon, mert most küzdöttem végig magam a vácin egyikkel, sárga, nincs elől rendszám fönt van az ablakban, fiatal srác volt vele napszmüvegben egy lánnyal.. ki tudod deríteni ki volt az, vagyis inkább hány lovacska volt az a seat leon?? :sowwy: Tudom kevs az infó de hátha 17.00 körül a Vácin volt.

Link to comment
Megosztás:

Anti, nem tudom fórumozol e már a seat fórumon, mert most küzdöttem végig magam a vácin egyikkel, sárga, nincs elől rendszám fönt van az ablakban, fiatal srác volt vele napszmüvegben egy lánnyal.. ki tudod deríteni ki volt az, vagyis inkább hány lovacska volt az a seat leon?? :lol: Tudom kevs az infó de hátha 17.00 körül a Vácin volt.

Hát nem tom...de remélem nem az enyim... :sowwy: :lol: mondjuk az max P-s rendszámmal...

valami egyéb???

Link to comment
Megosztás:

Igen ezen gondolkodtam én is hogy a régi már beült,de hát az akkor is csak 40-es és 2cm ülne össze?hm

Azt megköszönném ha megnéznéd

A cikkszám: FKS32/32/1 VA

félek hogy a 32/32 az a rugó méretét jelöli.de akkor átvertek.

Ez a rugó cikkszáma a komplett futóműé az megfelel a 60/40nek de erre nem találtam infot.

Az a cikkszám az nem lesz jó...ne azt nézd ami a rugóra van írva, hanem ami a dobozra...

FKOP...így kell, hogy kezdődjön...amúgy én nem tok róla, hogy lett volna az FK-nak 60/60-as rugója...én csak 60/40-ről tok...de mindjárt megnézem...

Link to comment
Megosztás:

Anti, nem tudom fórumozol e már a seat fórumon, mert most küzdöttem végig magam a vácin egyikkel, sárga, nincs elől rendszám fönt van az ablakban, fiatal srác volt vele napszmüvegben egy lánnyal.. ki tudod deríteni ki volt az, vagyis inkább hány lovacska volt az a seat leon?? :lol: Tudom kevs az infó de hátha 17.00 körül a Vácin volt.

Mond az eredményt :sowwy: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A dobozon Az FKAKX008 szám van ami meg is felel a 60/40 nek de a doboz nem volt lezárva a rugót mondjuk bármikor kicserélhették

akár véletlenül is.

60/60 nincsen nekik de lehet hogy én vártam sokat a 60-as első ültetéstől?

nekem nagyon magasnak tűnik :sowwy:

legalább 2-3 cm a kerék felett.

a tüv papiron meg astra f 85kw-ig irja ami elviekben jó,külön gsihez nem is árulnak azt hiszem.

de ha valóban csak ennyit ül akkor kidobott pénz volt mert ez nekem magas :lol:

Link to comment
Megosztás:

A dobozon Az FKAKX008 szám van ami meg is felel a 60/40 nek de a doboz nem volt lezárva a rugót mondjuk bármikor kicserélhették

akár véletlenül is.

60/60 nincsen nekik de lehet hogy én vártam sokat a 60-as első ültetéstől?

nekem nagyon magasnak tűnik :lol:

legalább 2-3 cm a kerék felett.

a tüv papiron meg astra f 85kw-ig irja ami elviekben jó,külön gsihez nem is árulnak azt hiszem.

de ha valóban csak ennyit ül akkor kidobott pénz volt mert ez nekem magas :lol:

Dobjál fel róla képeket....... :sowwy: :P :lol: Mármint a mostani és a régi ültetésről is :lol:

Link to comment
Megosztás:

A dobozon Az FKAKX008 szám van ami meg is felel a 60/40 nek de a doboz nem volt lezárva a rugót mondjuk bármikor kicserélhették

akár véletlenül is.

60/60 nincsen nekik de lehet hogy én vártam sokat a 60-as első ültetéstől?

nekem nagyon magasnak tűnik :sowwy:

legalább 2-3 cm a kerék felett.

a tüv papiron meg astra f 85kw-ig irja ami elviekben jó,külön gsihez nem is árulnak azt hiszem.

de ha valóban csak ennyit ül akkor kidobott pénz volt mert ez nekem magas :lol:

esetleg képet rakhatnál fel róla.

Link to comment
Megosztás:

Na megnéztem...ilyen cikkszámon nincs semmi...sött már fks-ses sincs...úgyhogy ott vagy nem jó számot mondtál...vagy nem tom... :sowwy:

Viszont találtam ilyet...pár év után most hogy már mindenkinek van MTS lámpája...kihozták a ledest...

Ledes FK...

Mondjuk a fekete még nem rendelhető, meg szerintem még nincs is, csak felrakták...mert ez a képen nem ledes véleményem szeirnt...az angel 2évig nem volt nálunk kapható, csak fennt volt...még le sem gyártották... :lol: annoooo...

Link to comment
Megosztás:

FKAKX008

Hát el kell, hogy szomorítsalak...de sikerült megvenned a legszarabb szetted...de legalább olcsó volt... :lol:

Ez amúgy 60/40-es, és egy fos...anno ebből az AKX-es szettből rekordmennyiségüt hoztak vissza... :sowwy:

mondjuk nem tudom mennyiért vetted...de már az árából gondolhattad volna, hogy nem lesz mindőségi a dolog...az még csak hagyján, hogy nem is ültet annyit ami rá van írva... :lol:

Link to comment
Megosztás:

FKAKX008

Hát el kell, hogy szomorítsalak...de sikerült megvenned a legszarabb szetted...de legalább olcsó volt... :P

Ez amúgy 60/40-es, és egy fos...anno ebből az AKX-es szettből rekordmennyiségüt hoztak vissza... :sowwy:

mondjuk nem tudom mennyiért vetted...de már az árából gondolhattad volna, hogy nem lesz mindőségi a dolog...az még csak hagyján, hogy nem is ültet annyit ami rá van írva... :lol:

azé jo hogy nem orvos lett belöled,me szarul éreznék magukat az emberek, mikor rájuk zuditod ezt a hatalmas empátiát :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.