Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Reménykedjél benne hogy a tied erősebb mert a Norbi a vectrával azért meg tudta szorongatni...sőt....1 ő egyszer a cupra volt elöl.....A Norbi nagyobb állat mint a Lali :lol: :sowwy:

az a vectra nagyon jól megy! kb egy bertone turbóval van egyszinten. Egy gyári XE-nek 3. elejére ad már egy autót és szépen megy el.

Link to comment
Megosztás:

Hamár futómű akkor lenne egy kérdésem: ogy lehet leellenőrizni hogy puhul e a gátló vagy sem, magyarúl hogy milyen állapotban van? Gyanus nekem hogy a 2 hátsó sárga Konim már nincs a helyzet magaslatán. Azért gondolom mert ha gödörbe megyek esetleg akkor mintha hozzákoppana a kipufcsőhöz.

Link to comment
Megosztás:

Hamár futómű akkor lenne egy kérdésem: ogy lehet leellenőrizni hogy puhul e a gátló vagy sem, magyarúl hogy milyen állapotban van? Gyanus nekem hogy a 2 hátsó sárga Konim már nincs a helyzet magaslatán. Azért gondolom mert ha gödörbe megyek esetleg akkor mintha hozzákoppana a kipufcsőhöz.

ha elviszed a kárászyhoz a gátlókat akkor 1000ft/darabért bemrik neked :lol: Ez a legbiztosabb módszer :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Hamár futómű akkor lenne egy kérdésem: ogy lehet leellenőrizni hogy puhul e a gátló vagy sem, magyarúl hogy milyen állapotban van? Gyanus nekem hogy a 2 hátsó sárga Konim már nincs a helyzet magaslatán. Azért gondolom mert ha gödörbe megyek esetleg akkor mintha hozzákoppana a kipufcsőhöz.

E keeeeeellllll vinii olyan helyre ahol van rázódap.

Mondjak ilyen helyet, vagy kitalálod magadttól ? :sowwy: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.