Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha ezt szeretnéd, akkor rendeld azt a nitrot... :sowwy: :lol:

Öreg de legalább ki van fizetve..... :lol: :lol: :P ha más nem majd ez marad.....

Idén biztos nem,meg még mindíg tartok kicsit attól hogy kinyírja a motort.....Azt tudom hogy a kadettos srác használta állandóan,de úgye az 3.0 moci volt....Jó lenne ha valaki tesztelné elötte :P :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Öreg de legalább ki van fizetve..... :lol: :lol: :P ha más nem majd ez marad.....

Idén biztos nem,meg még mindíg tartok kicsit attól hogy kinyírja a motort.....Azt tudom hogy a kadettos srác használta állandóan,de úgye az 3.0 moci volt....Jó lenne ha valaki tesztelné elötte :lol: :sowwy: :lol:

Norbit szerintem rá lehetne venni...a Veci ha bírja, meg azt az üzemmódot, akkor nagy baj nem lehet... :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Öreg de legalább ki van fizetve..... :lol: :P :lol: ha más nem majd ez marad.....

Idén biztos nem,meg még mindíg tartok kicsit attól hogy kinyírja a motort.....Azt tudom hogy a kadettos srác használta állandóan,de úgye az 3.0 moci volt....Jó lenne ha valaki tesztelné elötte :lol: :sowwy: :lol:

titkon ugyis turbóst akarsz épiteni :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

titkon ugyis turbóst akarsz épiteni :sowwy: :lol: :lol:

Biztos hogy nem...annyira nem érdekel már ez.....Jó dolog hogy indul minden reggel az autó,és az se utolsó szempont hogy eddig semmi baja nem volt a motoromnak......Nekem ez,meg a külső már sokkal többet számít......Amúgy meg va valaki lerakna érte annyit amennyit szeretnék érte gond nélkül eladnám :lol:

Link to comment
Megosztás:

És utána mi lenne??? Ford??? Dízel??? Meg a megbánás??? Beszéljek róla??? :sowwy: :lol:

Nem bánnám meg....nem kell állandóan száguldozni......Sőt,mostanában már nem is nagyon szoktunk.....Biztos hogy fordot vennék mondeo tdci 150LE az nekem bőven elég.......

Link to comment
Megosztás:

hát ezt az összes suzukis bizonyitja péntekenként :lol:

Tegnap mi is raccsingoltunk egyet Viktorral...és a szusival szépen elmentünk...inkább felső tartományban, rajtból kaptunk majdnem egy autót...mondjuk nem figyeltem... :lol:

Szal elviekben kb úgy megy a szusi mint az audi ment...ergo mint egy ne GSI...1.5-től nem szar ez... :lol: :P és faja, hogy szénné lehet forgatni... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.