Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tegnap mi is raccsingoltunk egyet Viktorral...és a szusival szépen elmentünk...inkább felső tartományban, rajtból kaptunk majdnem egy autót...mondjuk nem figyeltem... :P

Szal elviekben kb úgy megy a szusi mint az audi ment...ergo mint egy ne GSI...1.5-től nem szar ez... :lol: :P és faja, hogy szénné lehet forgatni... :sowwy:

Majd rájössz te is hogy kisköbcenti az fingilingi , és egy idő után uncsilessz belülről a sthilfűrészhang! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap mi is raccsingoltunk egyet Viktorral...és a szusival szépen elmentünk...inkább felső tartományban, rajtból kaptunk majdnem egy autót...mondjuk nem figyeltem... :lol:

Szal elviekben kb úgy megy a szusi mint az audi ment...ergo mint egy ne GSI...1.5-től nem szar ez... :lol: :P és faja, hogy szénné lehet forgatni... :lol:

azért ez igazán sértő volt. Így lefikázni egy NE-t :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Most mindenki paszolja az Opel-jét.... Most mivan ???? adjam el én is :lol: :lol: :P a LÓF@SZT :lol: Nemeladó :P és 5 évig még bizti nem is lessz! :sowwy:

Nem adom el mert jó esetben kapnék érte 1.1milkát....abból meg csak másik gsi-t tudnék venni...Meg most szeretnék elköltözni,szóval jó ideig nem lesz kocsicsere...... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap mi is raccsingoltunk egyet Viktorral...és a szusival szépen elmentünk...inkább felső tartományban, rajtból kaptunk majdnem egy autót...mondjuk nem figyeltem... :lol:

Szal elviekben kb úgy megy a szusi mint az audi ment...ergo mint egy ne GSI...1.5-től nem szar ez... :lol: :lol: és faja, hogy szénné lehet forgatni... :sowwy:

Dettinek is kéne már valami rendes auto nem? :P

Link to comment
Megosztás:

Látom beálltál a seatos táborba...már most a kifogások jönnek :P :lol: :lol: :sowwy: ..El nem is verünk,de szerintem 2 autónál nem adsz többet 1 lámpánál....

Nyugtával a napot! :lol: :lol: már is sajnálom szegény Antit, a párbaj után, kiszáll a kocsiból, leköpi és azt mondja, ezért adtam ennyi millót? :lol:

:P

Link to comment
Megosztás:

Pénteken megyün Soltvadkertre...

De mivel csak szerdáig van munkanap...utána a meleg május 1 miatt no meló...és még nincs papír...így nem hiszem...ha holnap nem jön meg a cetli...akkor csak jövő hét eleje... :sowwy:

Ez a legrosszabb, a várakozás, :lol: biztos esz az ideg :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pedig hidd el...ebből akkor lehet kiszállni ha eladod,és olyan autót veszel amit nincs értelme tuningolni.....

Én hiszek neked , csak az van hogy én nemtudom megfizetni azt az autót ami új jól is megy nem kell baxtatni stb stb... hitelt meg azért felnem veszek hogy legyen jó nekem a kisöreg is :lol: Mondjuk Újból nemsok autó tetszik a régieknek valahogy van valami kis fiilingje! :sowwy: És sztem formára is szebbek !!! Tisztelet a kivételnek!

Link to comment
Megosztás:

Én hiszek neked , csak az van hogy én nemtudom megfizetni azt az autót ami új jól is megy nem kell baxtatni stb stb... hitelt meg azért felnem veszek hogy legyen jó nekem a kisöreg is :lol: Mondjuk Újból nemsok autó tetszik a régieknek valahogy van valami kis fiilingje! :lol: És sztem formára is szebbek !!! Tisztelet a kivételnek!

Szintén zenész! :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Látom vannak itt velem egygondolkodású emberek is! :lol: Örülök is nekíííje :P

Autóra hitelt én se veszek fel még 1x...eladni meg piti pénzért nem fogom.....szóval marad ez.....Nagyon szeretem a kocsimat,csak már most azon agyalok milyen felni legyen jövöre,kellene még ez az...És ennek tényleg sose lesz vége :lol: :sowwy: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.