Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezt a Tükörtojás óta tudjuk, de akkor mér szedted le a fedélnélküliről a fekete matricát? B)

azért mert nem volt szép rajta mert kimattúlt mint állat, ez a szín jobban tetszik és nem azt mondtam hogy mindegyik autón tetszik hanem azt hogy az övének jól áll szerintem az a kis csík, ja asszonynak és nekem is tetszett a bocin is, meg is akart asszonyka ütlegelni hogy leszedtem.

Link to comment
Megosztás:

Csabi!

Este megyek...szan és széjjel terveztem...vagyis semmit nem terveztem...igazából a szigeten ácsingózni sincs kedvem, meg a trafipaxokhoz is kevésbé...szal valami kettő közötti tutit kéne kitalálni... B)

Óceánárok, mi ott leszünk B) Jobban mondva mindig ott vagyunk!

Link to comment
Megosztás:

Csabi!

Este megyek...szan és széjjel terveztem...vagyis semmit nem terveztem...igazából a szigeten ácsingózni sincs kedvem, meg a trafipaxokhoz is kevésbé...szal valami kettő közötti tutit kéne kitalálni... B)

bontsuk el az offos sárgát Dinynél B) :D

Link to comment
Megosztás:

Óceánárok, mi ott leszünk B) Jobban mondva mindig ott vagyunk!

Vagyis a múlthéten nem voltam Francia miatt, de állítóag kaszkadőr mindenkit elvert az iveco előtt, ha turbós volt hanem :D hiába ott volt a c20let motoros corsa mire feléledt volna a kapircolásból kaszkadőr speerrel már 4-5 autóval előrébb volt, és azt behozni azon a 200-250 méteren nem tudta senki B)

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet, hogy elkelt? Mert nemrég fölkerült carstyling-ra az autó (1-1,5 hete kb) és akkor olyasmiket irogatott a juzer, hogy ilyen és olyan tervei vannak vele. De lehet, hogy rosszul emlékszem.

nem hiszem, mivel szerdán vagy kedden beszéltem vele telón, és akkor megbeszéltük, hogy hétvégén csörgök mikor tudok menni B)

csak annyi mindenkit hívok/hívnak nemtudom melyik volt a szám :D

na mind1 B)

Link to comment
Megosztás:

Látom befolyásolja a kedélyállapotodat is B) :D

Igazságtalan vagy most, tegnap kezdett írni a fórumra, honnan tudhatná, hogy ki mihez ért ?

majd este elverem Anti-t az majd megvigasztal... B)

Az vagyok!! igazságtalan..... erősebb kutya .....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.