Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lanti azt hiszem, hogy Te kérdezted múltkor, hogy hány fokosak lehetnek a fékek...

Egy F1-es Carbonfék 1300-1400 Fok!!!!!!!!! Egy ralliótónak 400-500 fok körül...szal ebből kiindulva amikor a milyeink szépen fénylenek...akkor 350-400 lehet...

na de okosak lettünk, mintha ma ezt hallotam volna a Forumla 1ben :lol: bukovári :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lanti azt hiszem, hogy Te kérdezted múltkor, hogy hány fokosak lehetnek a fékek...

Egy F1-es Carbonfék 1300-1400 Fok!!!!!!!!! Egy ralliótónak 400-500 fok körül...szal ebből kiindulva amikor a milyeink szépen fénylenek...akkor 350-400 lehet...

amikor izzanak azért az nem 350-400 ez ziher ...

min 650fok "vörös szinü" ... azalatt nem fog izzani

a legmelegebb pedig 1200fok körül itt pedig majd fehér már a fém

és ezért nem jo egy utcai betét mert az 400 fokül még muxik ... de 600 felett már nem ..

Link to comment
Megosztás:

kb. 500 fokos amikor láthatóan elkezd vörösödni

hat ez csak tipp per sacc kb :lol:

de a vöröses izzás akkor is 650 fok

ezalatt csak kezd .. de az még semmi és ezt is csak koromsötétben vagy fényképezögéppel latod

nekem ilyen szinü volt mikor kettérepedt a f@@sza sport furt zimmerman csodaszar tárcsám ...

Link to comment
Megosztás:

ha megnézed, hogy mikor írtam, akkor rájönnél, hogy én is azt néztem...és akkor mondták ott az okosok...így írtam be...

Amúgy mit gondoltál??? Hogy lemértem??? :lol: :lol: :D :D :lol:

ménem aztmondtad : Azok kedvéért volt aki esetleg lemardtt volna e fontos információról! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként ha tényleg van isten, és igazság akkor Massa lessz a Champion! Ha nem akkor ez a köcsög hamilton! :lol:

Remélem a következő vagy is asszemucsó versenyen akkora defektet kap hogy hazáig repül! :lol:

Remelem Massa Brazilkent tud nyerni egy olyan palyan amit kivulrol tud és vb cimet is megszerezné otthon! Az durva lenne

Link to comment
Megosztás:

Nekem semmi bajom Hamival...agilis, jól nyomja...és ez b@ssza a többiek csőrét... :lol: :lol: :lol:

Jól nyomja igaz , nem agilis hanem NAGYKÉPŰ! :D emlékszem a kijelentésre : Minden autó egyforma csak is a pilótákon múlik! hahahaha

Látszott hogy igaza van amikor jó szar kocsit raktak alá mennyire igaz amit mondott :D Jó autó is kell oda! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem semmi bajom Hamival...agilis, jól nyomja...és ez b@ssza a többiek csőrét... :lol: :lol: :lol:

Na ez mind igaz volt Sennara de a kismajomra ... Ne hulyeskedjunk már! Penzbol epitett karrier! Igy te ís ott lennel! Es a stilusa sértödött ovodas ha nem az van amit akar!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.