Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gabi!

Lenne egy kérdésem.

Adott egy egy x16xel f astra, hajtókar csapágy lett benne cserélve amit én vettem a Csergőnél és a márkája KS.

A gyári hajtókar csapágyba nincs lyuk a KS-be van. Ez gond lehet?

Mert mióta ki lett cserélve melegen kegyetlen hangja van az autónak, de a főtengelyen kopás nem volt. Eddig csak hidegen volt a tipikus díííízeles hanga. Máshoz nem lett nyúlva. Ja, és most kegyetlenül füstöl :huh:

Az csak 1 plusz olajzó furat, elvileg ettől baja nem lehet, max akkor van gáz, ha nincs furat, de kellene.

Link to comment
Megosztás:

Azt kétoldalival kelett volna szerintem, ha szilóval nyomtad faxa lesz majd leszedni, de ne kelljen :D

Azzal volt felragasztva akkor is amikor le kellett szednem. Olfával vágtam végig a ragasztásnál. Akkor ugye nehezebb volt a dolgom, mert először szedtem le a szárnyat, fingom nem volt hogy kell, csak a szerelési útmutatóra tudtam hagyatkozni, másrészt meg nem tudtam hogy ragasztva van középen. Már annyira ideges voltam majdnem eltörtem a szárnyat, akkor írta itt valaki hogy a közepe ragasztott. :huh:

A végeredmény remélhetőleg nem lesz ugyanaz. :D :)

Link to comment
Megosztás:

Dini!

Nem jó az a nívó...rövidebb mint ami most benne van... :huh: pedig 5 lici olaj ment bele...akkor most mi van ilyenkor????

Mert ha az a jó amit adtál akkor + 1 lici legalább kell még a mostanihoz...ha az a rövid ami most van benne...akkor gebasz van... :)

létezik több hosszúságú??? :D

Link to comment
Megosztás:

Dini!

Nem jó az a nívó...rövidebb mint ami most benne van... :huh: pedig 5 lici olaj ment bele...akkor most mi van ilyenkor????

Mert ha az a jó amit adtál akkor + 1 lici legalább kell még a mostanihoz...ha az a rövid ami most van benne...akkor gebasz van... :)

létezik több hosszúságú??? :D

A LET-be is 4,7dl olaj kell nem? mint XE be....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.